BİMCELL'e geçilmeli mi?

Böyle bir şey yok. Uygulamadan görüntüleyebiliyorsunuz. Hem BİMCELL'in kendi uygulamasını kullanabilirsiniz, hem de Türk Telekom Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Giriş bilgileriniz ikisinde de çalışıyor. BİMCELL uygulaması zaten Türk Telekom'un giydirilmiş hâli, sadece aynı arayüze farklı logolar ve küçük düzenlemeler yapmışlar. Paket yükleme gibi işlemlerde BİMCELL uygulaması hata veriyor. Bu yüzden Türk Telekom uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.

1 seneden fazla kullandım ve çok fazla önermiyorum, çekim gücü çok dengesiz ve iyi değil. Ben de ucuz olduğu için geçmiştim ama bunun yerine başka internet sağlayıcısı tercih edebilirsiniz bence. Mesela ben daha yeni Turkcell'e geçtim, 1 yıl taahhütlü yeni geçiş yaptığım için kampanyalı fiyattan üye oldum. BİMCELL'den çok daha memnunum, tabii yine sizin telefon kullanımınıza bağlı.

Arkadaşım böyle öğreniyordu sorduğumda da uygulamasının olmadığını söyledi. Bayağı oluyor. Yanlış bilgi olarak işaretleyin. Kusura bakmayın.

BİMCELL tarifeleri taahhüt olmadığı için aylık zamlar gelebiliyor. Yani aylık yeni paket yaparken önceki ayda ödediğinden daha fazlasını ödeyebilirsin.
Buna sonuna kadar katılıyorum, zırtpırt zam yapıyorlar ve paketin içeriğini de hiç değiştirmiyorlar. Aynı paketi bir anda 20-30 TL fazlaya kitliyorlar size.

Arkadaşım böyle öğreniyordu sorduğumda da uygulamasının olmadığını söyledi. Bayağı oluyor. Yanlış bilgi olarak işaretleyin. Kusura bakmayın.

Dalga mı geçiyorsunuz? Arkadaşınıza söyleyin de hiç mi önceden telefon kullanmamış? 1 sene boyunca kullandım ve 1 kere bile numara arayarak kullanımlarımı öğrenmek durumunda kalmadım. Lütfen kulaktan duyma yarım yamalak bilgilerle konuya dahil olmayın.

1691881677134.png

Buna sonuna kadar katılıyorum, zırtpırt zam yapıyorlar ve paketin içeriğini de hiç değiştirmiyorlar. Aynı paketi bir anda 20-30 TL fazlaya kitliyorlar size.

Dalga mı geçiyorsunuz? Arkadaşınıza söyleyin de hiç mi önceden telefon kullanmamış? 1 sene boyunca kullandım ve 1 kere bile numara arayarak kullanımlarımı öğrenmek durumunda kalmadım. Lütfen kulaktan duyma yarım yamalak bilgilerle konuya dahil olmayın.

Eki Görüntüle 1900582

Hocam bahsettiğim olay kaç sene önce. Kulaktan dolma bilgi değil. Yalan dolan bilgi neden yazayım. İnanmadıysanız ve rahatsız olduysanız raporlayın. Boş muhabbet döndürecek değilim. İnsan gibi dedim ki kusura bakmayın diye uzatmayın işte yukarıda da bahsettim yanlış bilgi olabilir diye. BİMCELL Fanboy da ilk defa görüyorum. Çekmeyen operatör ile bol şans dilerim.

Hocam bahsettiğim olay kaç sene önce. Kulaktan dolma bilgi değil. Yalan dolan bilgi neden yazayım. İnanmadıysanız ve rahatsız olduysanız raporlayın. Boş muhabbet döndürecek değilim. İnsan gibi dedim ki kusura bakmayın diye uzatmayın işte yukarıda da bahsettim yanlış bilgi olabilir diye. BİMCELL Fanboy da ilk defa görüyorum. Çekmeyen operatör ile bol şans dilerim.
Yukarıda 'yanlış bilgi olarak işaretleyin' derken benim mesajımı kastettiğinizi sandım hocam. Bir diğer konu da fanboyluk yapmıyorum, ayrıca ben de fiyat politikası ve çekim gücünden memnun olmadığım için Bimcell'den ayrıldığımı da belirttim. Siz de benim adıma kusura bakmayın ☺️

Yukarıda 'yanlış bilgi olarak işaretleyin' derken benim mesajımı kastettiğinizi sandım hocam. Bir diğer konu da fanboyluk yapmıyorum, ayrıca ben de fiyat politikası ve çekim gücünden memnun olmadığım için BİMCELL'den ayrıldığımı da belirttim. Siz de benim adıma kusura bakmayın ☺️

Sizde kusuruma bakmayın sert çıkıştım. Sizde haklısınız.

Geri
Yukarı