BİMCELL'e geçilir mi?

Bulunduğunuz yerde Türk Telekom iyi çekiyorsa önce Türk Telekom tercih edin. Turkcell diğer hatların çekmediği yerlerde tercih edilebilir. Onun dışında kesinlikle önerdiğim bir firma değildir. Yurt dışı çıkışları kötüdür ve fiyatları yüksektir.

Bimcell hakkında da iyi yorumlar duymadım. Türk Telekom alt yapısı kullanıyorlar ama bu hizmetin sorunlarını pek umursamıyorlar. Bimcell yerine Vestelcell falan da denenebilir.

Turkcell'den BİMCELL'e geçmeyi düşünüyorum. Fiyat olarak az da olsa ucuzluk var. Sizce BİMCELL iyi midir?

BİMCELL kullanan birisi olarak size durumu anlatmak isterim. Öncelikle bu aralar fiyatlar arttı. Eski ucuz olan BİM'den eser kalmadı diyebiliriz. Turkcell elbette daha pahalı. Ancak en azından çekme sorunu veya müşteri hizmetleri gibi durumlar yaşamazsınız. BİMCELL her yerde çekmeyi bırakın bazen yoğunluk olacak yerlerde bile çekmeyebiliyor. Yani yavaş çalışması da buna dahil. Hem zaman kaybı hem de para kaybı yaşamamak için geçmeyin.

Turkcell'de kalıyorum vazgeçtim zaten çok bir fiyat farkı da yok ama bizim ev kötü bir yerde olmamasına rağmen Turkcell yarım çekiyor. O konuda biraz memnun değilim. Konuşma yapmaya engel olacak şekilde değil tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı