BİMCELL'e geçilmeli mi?

Ozies

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Faturali Türk Telekom kullanıyorum ve fiyatlar çok yüksek. Ben de gene birazcik ucuz olan BİMCELL'e geçmek istiyorum ama taahhüt olduğu için ne gibi cayma bedeli yansar bilmiyorum. BİMCELL kullanan arkadaşlar varsa önerebilir mi?

Merhaba arkadaşlar. Faturali Türk Telekom kullanıyorum ve fiyatlar çok yüksek. Ben de gene birazcik ucuz olan BİMCELL'e geçmek istiyorum ama taahhüt olduğu için ne gibi cayma bedeli yansar bilmiyorum. BİMCELL kullanan arkadaşlar varsa önerebilir mi?

Ben de vardı çok çekmiyor ama aşırı kötü değil.

BİMCELL yerine ilk önce size şuu önerirm hat firmanızı arayın ve fiyatın çok yüksek oludğunu firma değiştireceğinizi söyleyin genelde müşteri kaybetmemek için çok ucuza bir teklif sunacaklardır. Olmazsa onun yerine Vodafone'a gidebilirsiniz. Ben paketmi internetten alacaktım fakat yol üsütünde Vodafone vardı. İçeri girdiğimde internette olandan daha ucuza paket verdiler bana. Size ilk olarak BİMCELL'den önceki tavsiyelerim bunlardır eğer hiçbir çözüm alamazsanız BİMCELL'e geçebilirsiniz.

Kullanıyorum eğer telefonda pek bir zaman harcamıyorsanız bence tercih edilebilir.

Kalan kullanımları müşteri hizmetlerini arayarak öğreniyorsunuz. Çekim gücü berbat. Kullanan arkadaşlarımın deneyimlerinden yola çıkarak yazdım.

*123# arayarak öğrenebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı