Bina internet hattı sorunu

Magnif

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Eskişehir'de odunpazarı bölgesinde ikamet ediyorum, öğrenci evinde kiradayım. Altyapı sorguladığımda 32 megabite kadar desteklendiği söyleniyor fakat daireme maksimum 6 megabit geliyor. İnterneti bağlatırken de hiçbir sağlayıcı port yok diyerek bağlamadı. Sadece Superonline port açtırırız deyip 1 gün içinde bağladı. Ancak şu anda 6 megabit yetmiyor bu yüzden Superonline'a talep oluşturdum. Dönüşte altyapı var ancak bina içi hatta sorun olduğunu bununla benim ilgilenmem gerektiğini söylediler. Ben kirada oturuyorum bu devirde 6 Mbps internet cidden sıkıntı. Ne yapılabilir bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar fiyat yol yöntem vs yardımcı olurlarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 10719328194.png
    10719328194.png
    48,3 KB · Görüntüleme: 43
bununla benim ilgilenmem gerektiğini söylediler.
Faturayı da sen kendine öde o zaman. Ne kadar ilgisiz alakasızlar ya. Ben elektrikçi miyim ne anlayacakmışım acaba? Gidip kutudaki tüm kabloları keseceksin al ilgilendim diyeceksin olacak bitecek. Ödenen fatura ne için ödeniyor acaba, destek yok, hizmet yok. BTK üzerinden şikayet etsene sonuç çıkmayacağını biliyoruz ama dene yine de.

Faturayı da sen kendine öde o zaman. Ne kadar ilgisiz alakasızlar ya. Ben elektrikçi miyim ne anlayacakmışım acaba? Gidip kutudaki tüm kabloları keseceksin al ilgilendim diyeceksin olacak bitecek. Ödenen fatura ne için ödeniyor acaba, destek yok, hizmet yok. BTK üzerinden şikayet etsene sonuç çıkmayacağını biliyoruz ama dene yine de.
Kesinlikle haklısınız internet problemleri bir türlü bitmiyor ülkemizde maalesef.

Geri
Yukarı