Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Binance pool da bugün 3. günüm ama 60mh/s de kazdığım halde bugün 46mhs olarak görünüyor ve sadece 0.00282421 ETH kazmış ortalama değeri 20TL. Ben tekrardan ethermine geçeceğim.
hocam bende de aynı durum oldu, Lolminer ile kazıyorum etermineda gayet istikrarlı bir şekilde ortalama 50 civarı geziniyordu. binancepool da ekranda 50~51 ortalama hız gördüğüm halde 24 saatte 0.00235146 ETH kazmış gözüküyor (2. gün bu arada). ben bugün claymore geçtim bakalım yine aynı performans olursa etermine na döneceğim. Ekran kartı Rx5700 bu arada.

Tahminimce bütün pool larda aynı durum olmalı, kurların değişimine bağlı bir durum diye biliyorum.

hocam bende de aynı durum oldu, Lolminer ile kazıyorum etermineda gayet istikrarlı bir şekilde ortalama 50 civarı geziniyordu. binancepool da ekranda 50~51 ortalama hız gördüğüm halde 24 saatte 0.00235146 ETH kazmış gözüküyor (2. gün bu arada). ben bugün claymore geçtim bakalım yine aynı performans olursa etermine na döneceğim. Ekran kartı Rx5700 bu arada.
claymore phoenix ve lolminer denedim hepsi aynı sonucu veriyor onlarla alakası yok gibi. Bu arada ethermine döndüm 1 günlük deneme sonucunda o da aynı değeri verdi 0.002eth kazmış yani ethermine ve binancepool farkı yok. 60mh/s ile günlük ortalama 3$ kazıyor bu da duyduklarımdan bayağı düşük bir miktar. Ben aylık 200$ civarı düşünüyordum.

Binance Pool fazla düzensiz hareket ediyor, sürekli bir belirsizlik. Kazıyor mu, kazacak mı havası hakim. Arada bağlantısı kopuyor, kazım verisi siteye anlık ulaşmıyor, kazım programı kazımı sürdürüyor ama sitede "Etkin Değil" olarak gösteriyor. Birazcık fazla hantal çalışıyor. 1 saatlik ara ile Binance'ta veriler güncelleniyor. Aradaki 1 saat ne sen sor ne ben söyleyeyim kıvamında.

Binance zaten kazılmaz 2,5 alıyor arkadaslar
rakıplerı 1 vs
1614859973512.png

Herkese merhaba, Binance Pool'a erişebilen var mı? İstatistiklere tıklıyorum ama site tepki vermiyor. Aynı şekilde kazanç vs. de de geçerli bu durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı