Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

bendeki kartlar 6800 ve 6800 xt, sizdeki hakkında bilgim yok, ben de 1 haftadır çeşitli minerlar deniyorum. Şu an ethminerı deniyorum, onda miner development fee yok.
Eğer uygun şekilde ayarlayabilirsem masraf alınmaması bana yarar sağlayacak.
Hocam merhaba, 6800 ve 6800 XT'nin MH/s değeri nedir? Nasıl değerler veriyor, sıcaklık vs. kart stabil değil mi?

Hocam merhaba, 6800 ve 6800 XT'nin MH/s değeri nedir? Nasıl değerler veriyor, sıcaklık vs. kart stabil değil mi?
1613976949853.png

AMD 5000 serisi kartlarda TeamRedMiner daha stabil deniyor pro minerlar tarafından. Ben şahsen 580 kullandığımdan Phoenix ile daha seri kazdığım %1-2 reject bulduğum bir ayara geldim.

Morepowertool diye bir program var, onu indirip 5000 serisi için RAM hızını daha da yükseltebilirsin 28-29 mh alabiliyor insanlar RX5500 ile. YouTube da yazıp biraz araştır derim.

@emircanunlts

AMD 5000 serisi kartlarda TeamRedMiner daha stabil deniyor pro minerlar tarafından. Ben şahsen 580 kullandığımdan Phoenix ile daha seri kazdığım %1-2 reject bulduğum bir ayara geldim.

Morepowertool diye bir program var, onu indirip 5000 serisi için RAM hızını daha da yükseltebilirsin 28-29 mh alabiliyor insanlar RX5500 ile. YouTube da yazıp biraz araştır derim.

@emircanunlts
Ethminer ı denediniz mi hiç,
Ben 8-9 saattir deniyorum.
İlk 15-20 dakika biraz düşüktü ancak sonrasında stabil olarak Pooldaki hash değeri teamredminer dan daha yüksek görünüyor.
Teamredminerda daha çok pool hash düşük uyarısı alıyordum.

Yarın sabah ödeme alınca daha net görcem.

Ancak sizden de fikir almak isterim.

Donanımsal ve pool daki hash değerleri haricinde;
Ethminer da dev.fee olmadığı için kabaca 1,2 mh/s (%1 oranında) daha verimli çalışıyor benim açımdan.

Konuyu 24 saat sonunda bir güncelleyin arkadaşlar, fark var mı yok mu? Hangi miner daha iyi gibisinden. Bol kazançlar.
24 saat çalıştırmam sonucu 0.00290 civarı ETH kazmayı bekliyordum ama 0.00300 ETH verdi. Bu sefer de bir tık fazla verdi. Ama anladım ki aşağı yukarı değerleri Binance Pool veriyor. Bu sebeple sanırım Binance Pool'da kalacağım.

Merhaba arkadaşlar, yeni ödeme sisteminden dolayı Ethermine poolunu bırakıp Binance Pool'a geçmeyi düşünüyorum. Bu pool hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Forumdan birisi "6-8 dolar kazandığım kartla günlük 2.5 dolar verdi." demiş, bu doğru mu yoksa Ethermine'da ne kazanıyorsam onu kazanmaya devam mı edeceğim? Kazanç farklılığı var mı? Daha önce hiç pool değiştirmedim binance pool kullanan birisi varsa ve bilgilendirirse sevinirim.
Hocam ben de binance pool'a geçeceğim. Ne yapmam gerekiyor? İnternette güzel anlatan bir kanal bulamadım. Yazılanları da pek anlamadım açıkçası

Hocam ben de binance pool'a geçeceğim. Ne yapmam gerekiyor? İnternette güzel anlatan bir kanal bulamadım. Yazılanları da pek anlamadım açıkçası
Binance Pool'a Binance hesabınızla girip sağ üstten "madencilik hesabı oluştura" basın. Hesabınıza isim verdikten sonra kullandığınız madencilik programının ayarlarından pool adresini değiştirip cüzdan kodunuzu silip "hesap adınızı" yazarsanız kazım yapmaya başlıyor.

Örnek kod (Claymore için): EthDcrMiner64.exe -epool ethash.poolbinance.com:8888 -ewal HESAPADI -epsw x -rxboost 1 -eworker RASTGELEBİRŞEY

Binance Pool'a Binance hesabınızla girip sağ üstten "madencilik hesabı oluştura" basın. Hesabınıza isim verdikten sonra kullandığınız madencilik programının ayarlarından pool adresini değiştirip cüzdan kodunuzu silip "hesap adınızı" yazarsanız kazım yapmaya başlıyor.

Örnek kod (Claymore için): EthDcrMiner64.exe -epool ethash.poolbinance.com:8888 -ewal HESAPADI -epsw x -rxboost 1 -eworker RASTGELEBİRŞEY
Hocam, binance pool'da para çekmek için sınır neydi? Ben binance'dayim şu an. Papara hesabı da açtım. Kafalar karıştı. Şu an 0.1458 ETH var, şu an durdursam bile Ethermine ay sonu yatıracak sonuçta değil mi?

Geri
Yukarı