BIO Protein tozu nasıl?

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Migrosta denemek için görüp aldım. Yarın ilk defa deneyeceğim. Denemiş olanlardan fikir almak istiyorum. 500 ml su şişesini ne kadar içip üstüne bu tozu koymalıyım? Ve tadı nasıl? Sağlık konusunda sıkıntı çıkardı mı?
IMG_20220714_182642.jpg
Şimdiden teşekkür ederim.

Migrosta denemek için görüp aldım. Yarın ilk defa deneyeceğim. Denemiş olanlardan fikir almak istiyorum. 500 ml su şişesini ne kadar içip üstüne bu tozu koymalıyım? Ve tadı nasıl? Sağlık konusunda sıkıntı çıkardı mı? Eki Görüntüle 1451001Şimdiden teşekkür ederim.
Yumurta beyazı tozundan protein içeriyor içilebilir ama 15 lira pahalı whey protein öneririm.

Yumurta akı proteini olduğu yazıyor üzerinde. Yani albümin.

30 gram için 400-500 ml arası süt iyi olur.
Hocam arkada 30g için 200ml su veya sütle karıştırılarak kullanılır yazıyor. Herhalde sütü fazla koysam hem çok ağır bir tat vermez hemde daha rahat içilir diye umuyorum. Şimdi denemeye gidiyorum.

Hocam arkada 30g için 200ml su veya sütle karıştırılarak kullanılır yazıyor. Herhalde sütü fazla koysam hem çok ağır bir tat vermez hemde daha rahat içilir diye umuyorum. Şimdi denemeye gidiyorum.
Sütü fazla koymak bir sorun yaratmaz. İlaç değil sonuçta bu. Sadece tadının yoğunluğu değişir. Kahveye fazla su koymak gibi.

Yumurta beyazı tozundan protein içeriyor içilebilir ama 15 lira pahalı whey protein öneririm.
Annem almama izin vermiyor normalde. Kendi paramla alayım diyorum, sağlıksız diyor. Bir türlü sağlıklı olduğuna inandıramadım. Bir de 14 yaşında olduğum için daha kasların gelişmedi vs. diye geçiştiriyor.

Geri
Yukarı