Bir Aslanın Hayatı

Bir aslan 2-3 bizona saldırmaz ki :) Bir aslanı tek başına bulman bile zor. Dediğim gibi aslanlar sürü halinde gezdikleri için, 3-5 tanesi her hayvanı halleder. Aslanları tek değil grup halinde ele almak lazım.

@ozgurcan112 sen de gel bi' buraya :)

@Silinen üye sen beni konunun başında etiketlemişsin de bildirim gelmedi ki, ikinci etikette geldi bildirim :ROFL:

Kaplanların da bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum fakat ne demiş atalarımız? Ryzen İntel'i döver(çok çekirdek tek çekirdeği döver)

Bu arada aslanlar günde 50 kere sevişebiliyorlarmış. :eek:
Saydın mı la? :rolleyes::rolleyes:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse anlayamazsın.
Anlayamazsıınıııızzzz, o kükremeee o yelenin etrafındaki sinekleeer, hele ki dişi aslanlaar :X3::X3:

Bu arada aslan sürü halinde gezdiği için çoklu çekirdek performansları daha iyi. Bence siz de fanboyluğu bırakıp aslanları tercih edin. :D
Hahşşşş, moderatör görmesin, yakar bizi o_O

Sinirlenince bir aslandan farkı kalmaz. Bir kedi, köpekle bile dalaşabilir.
Buna sonuna kadar katılırım bak, bizim burda ''Duman'' isimli bir kedimiz var(evet gri renk olduğu için bu ismi koyduk) mahallenin tüm köpeklerine pençe atmıştır. Hele ki yem yerken yaşlaşsınlar karşıki mahalleye kadar minnak patileriyle kovalar, acıması yoktur. Gelir kapının önünde miyavlar kapıyı açıp yemek vermezsen iş çıkışı yakalar patisini atar, ayağını denk al diye miyavlar. Ertesi gün işe elinde 1 kilo kedi mamasıyla gelirsin, doyana kadar beslersin suyunu verirsin kendini afettirirsin. :kararsız::kararsız:

Aynı ailenin üyeleri zaten. Kardeş kardeş oynayın hadi.:D
Bir aslan sürüsü bir bizon sürüsüne giremez ama 5 bizon 10-15 aslana yeter. Tek kaplan ise bir bizon alır. Bir aslanın bir bizon alması ise imkansız. Eğer sürüden bir yavru bizon ayrılmazsa aslanlar aç.

Ya kardeşim. Şu asalete bir bak:
f.jpg

Bir de şu hayvana bak, tamam biraz karizma da aslanın yanında bir hiç.
download.jpg

Ayrıca merak etme aslan seni de yer beni de aç kalmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı