Omega, Beta, Alfa, Gamma ve Sigma karekter testi!

Aşağıdakilerden hangisi olduğunu düşünüyorsunuz?

• Omega

• Beta

• Alfa

• Gamma

• Sigma

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ya sen ne güzel yoktun kaç zamandır, forum çok güzeldi. Şimdi yine geldin sardın aynı şeylere. Sal artık bunları. Önce adam olmaya, beynini faydalı işlerde kullanmaya bak, sonra alfa beta teta gama omega sigma kim kime dum duma ona karar veririz.
Benim varlığım seni rahatsız ediyorsa sorun senden kaynaklı olabilir mi? Gayet normal ve mantıklı bir konu.

Ya sen ne güzel yoktun kaç zamandır, forum çok güzeldi. Şimdi yine geldin sardın aynı şeylere. Sal artık bunları. Önce adam olmaya, beynini faydalı işlerde kullanmaya bak, sonra alfa beta teta gama omega sigma kim kime dum duma ona karar veririz.
Konuya mesaj yazma o zaman. Ne gerek var böyle kalp kırıcı sözlere? Kimin neyle ilgileneceğini belirleyen merci sen misin? Bunu doğru düzgün belirtirsin veya ilgilenmiyorsan konuya tıklamazsın olur biter. Başkası açsaydı aynı mesajı yazacak mıydın acaba... Seni direkt raporlayacaktım da yazmadan rahat edemedim. Benim gözümde senin mesajın boş mesela. Sen de bu konuya yazacağına adam gibi şeylere vakit ayır o halde.

Birincisi başlığı düzeltir misin karekter değil karakter olacak. İkincisi bu karakter tiplemelerinin gerçek dışı olduğu çoktan kanıtlanmıştı zaten, teoriyi ortaya atan kişi tarafından da kabul edildi. 15 yaşında beta olan birisi 25 yaşında alfa olabilir(kişilik tanımı olarak) bu hayat tecrübesiyle, fiziki görüntü ve yüz güzelliğiyle, diksiyon, öz güven, genel kültür ile ilgili bir konu. Birde alfa diye takılıp gereksiz öz güvenli olanlar var ki hiç çekilmiyor, neden böyle davranıyorsun diye sorunca da ben alfayım diyor ama asıl olan şey ortamda kimsenin onu ciddiye almaması. İnsanları böyle kalıplara sokmak yanlış, herkesin karakteri farklı, herkesin ilgi duyduğu karakter türü farklı. İstatistik olarak tutmak istersen tam uyuşmamakla beraber alfaya yakınım sanırım.

Çocuğun her konusuna sert, aşağılayıcı yorum yapmanıza gerek yok. Eğer Erdem'i ve konularını sevmiyorsanız, görmek istemiyorsanız şu özelliği kullanabilirsiniz.
IMG_20200113_165629.jpg

Intel Kanokon edition v2. :D
Çocuğun her konusuna sert, aşağılayıcı yorum yapmanıza gerek yok. Eğer Erdem'i ve konularını sevmiyorsanız, görmek istemiyorsanız şu özelliği kullanabilirsiniz.
Eki Görüntüle 486054
Hani bu forumda o kadar beğeni, mesaj yazmış, aslında 2013 yılının başlarında üye olmuş fakat o zamanlar sınırsız ban yiyip, 2014 yılında yeni üyelikle forumda kurallara uyarak devam etmiş biriyim. İnsanlara bazen teknik açıdan eğer bildiğim bir konu ise destek dahi oluyorum. Göz ardı edilecek birisi değilim normalde.

Geri
Yukarı