Bir gün yok olacağız

rustcohl3

Decapat
Arkadaşlar harbiden kafama takıldı ya, bir gün yok olacağız gerçeği sizi bir an boşlukta hissettirmiyor mu veya moralinizi bozmuyor mu? Anormallik bende var sanirim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada düşünüyorum bende böyle, düşünmek hayatı kısaltır. Çok mutlusun ve bir gün olmayacağın gelir aklına. Umarım bian önce ölümsüzlük bulunur. Hiçlikte olmak istemiyorum. LUL
Hiclik problem değil de, hiç mi hiç olaccağız diye düşünüyorum çok sıkıcı geliyor, baya kötü oluyorum böyle düşününce. Umarim 3-4. Boyut falan vardır geniş düşününce insanın psikolojisini etkiliyor çünkü.

Son düzenleme:
Hiclik problem değil de, hiç mi hiç olaccağız diye düşünüyorum çok sıkıcı geliyor, baya kötü oluyorum böyle düşününce. Inşallah 3-4. Boyut falan vardır geniş düşününce insanın psikolojisini etkiliyor çünkü.
Bunu ölerek görüceğiz sanırım. Bu konuları düşünmek ve üstüne konuşmak kadar zevk veren bişey yok. Ben hiçliğe gideceğimizi düşünüyorum ama bir başka boyutda bir başka insanla neden birdaha olmasın ki ne kadar tadabiliyosak tadalım. LUL

İnşallah deyip, hiçlikten korkmak. :)
Hiçlik cidden korkunç birşey, evrende tozdan farkın yok. Ama yeni galaksilerin oluşmasında yararımın olacağını düşünüyorum. Sayemde başka bir canlının oluşmasını sağlayabilirim tozlarımla bu da bi bakıma aslında dolaylı olarak o canlıda bir parçanın olduğunu gösterir. Yani enerji yok olmuyo.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı