Bir gün yok olacağız

Her bilinçli insanın arada bir aklına takılan konu. Ölümü yok olmak değil de başka bir maddeye dönüşmek olarak algılamak daha doğru olur. Bir böceğin senin sol bacağını kemirmesi de bir ihtimal, başkasının yediği salatadaki domatesin çekirdeği olman da bir ihtimal. :)

Bu, benim moralimi bozmayan bir şey, sonuçta muradıma ereceğim. Açıkçası hayatımda en çok merak ettiğim şey ölümden sonrası. Önemli olan hayatını verimli yaşayabilmek, ömrünü boşa geçirmemek. Kimi insanlar sadece oksijen israf ediyor bu dünyada yaşayarak. Kimileri de kendini bilime yahut insanlık yararına olan herhangi bir konuya adayarak verimli bir hayat yaşıyor.

@Neşeli Enginar, kimin erkenci olacağı belli olmaz. Şunu merak ediyorum: O an gelince de neşeli olacak mısın? :D ''Ahahahah çok güldüm Allah'ıma, cennet mi burası?'' :D

Ölüm aklınıza geldiğinde Candan Erçetin'in ''Yalan'' şarkısını dinlemenizi öneriyom. Bu arada manitalar ömrü kısaltır. Saçını beyazlatır.

İnsana bir avuç toprak lazım.

@Neşeli Enginar, kimin erkenci olacağı belli olmaz. Şunu merak ediyorum: O an gelince de neşeli olacak mısın? :D ''Ahahahah çok güldüm Allah'ıma, cennet mi burası?'' :D

Ahahahhaha yemin ederim hala gülüyor olurum. Ya da tam tersini düsün, düsünsene tüm Technopat cehennemdeyiz @Recep Baltaş atesin isisini MSI Afterburner ile ölcüyor ahahahahhahaa. La isten geldim sabah sabah yine iyi güldüm :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı