Bir günlük ömrünüz olsa neler yapardınız?

Aslında hepimizin bir günlük ömrü var, yarın yaşayacağının garantisini kim verebilir... O yüzden her günü son gününmüş gibi yaşa!

Bankalardan kredi çeker çatır çatır harcar sonrada ölür giderdim ne de olsa ben ödemeyeceğim :)
ALTERNATİF ( Gün boyu namaz kılardım ibadet ederdim öbür tarafıda hazırlamak için )
Kesinlikle birinci seçeneği yapardım. Mesela bana bu akşam "2 Nisan'ı 3 Nisan'a bağlayan saat 00:00'da öleceksin deseler ilk önce annemi, babamı ve küçük kardeşime ağlaya ağlaya doyana kadar sarılıp hemen biletlerimi sabah 7'ye alırım ve İspanya Kanarya Adalarına veya Brezilya'ya giderdim. Uçakta bir andan çips yiyip kulaklığı kulama takıp "David Guetta & Nicky Minaj - Hey Mama" gibi müzikler dinleye dinleye giderim. Brezilya'da güzel bir kadınla yatardım ve sahilde yüzerdim. Sonra Hz. İsa heykeline çıkıp tepesinde manzaraya bakarak ölürdüm. İyi akşamlar.

Kesinlikle birinci seçeneği yapardım. Mesela bana bu akşam "2 Nisan'ı 3 Nisan'a bağlayan saat 00:00'da öleceksin deseler ilk önce annemi, babamı ve küçük kardeşime ağlaya ağlaya doyana kadar sarılıp hemen biletlerimi sabah 7'ye alırım ve İspanya Kanarya Adalarına veya Brezilya'ya giderdim. Uçakta bir andan çips yiyip kulaklığı kulama takıp "David Guetta & Nicky Minaj - Hey Mama" gibi müzikler dinleye dinleye giderim. Brezilya'da güzel bir kadınla yatardım ve sahilde yüzerdim. Sonra Hz. İsa heykeline çıkıp tepesinde manzaraya bakarak ölürdüm. İyi akşamlar.

Sonrası cehennem. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı