Çözüldü Bir hesabın VAC ban yediğini nasıl anlarız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Strider0628

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller dilerim. Steam arkadaşlarımdan birisinde VAC ban var ve ben o kişiyi profilini incelesem dahi bulamıyorum. Bulma sebebim ise arkadaşlarımdan çıkarmak istemem, çünkü aşırı derecede güven faktörünü düşürüyor. Son iki haftadır ciddi manada oyun zevkim mahvoldu açıkçası.

Çözüm
Steam ID'sini alttaki siteye yapıştırın:

Alttaki şekilde yazıyorsa ban yememiş:
1671016694768.png
Çözüm
Steam ID'sini alttaki siteye yapıştırın:

Alttaki şekilde yazıyorsa ban yememiş:
Eki Görüntüle 1602313
İşte tam da ihtiyacım olan şey teşekkür ederim hocam.

Merhaba iyi sosyaller dilerim. Steam arkadaşlarımdan birisinde VAC ban var ve ben o kişiyi profilini incelesem dahi bulamıyorum. Bulma sebebim ise arkadaşlarımdan çıkarmak istemem, çünkü aşırı derecede güven faktörünü düşürüyor. Son iki haftadır ciddi manada oyun zevkim mahvoldu açıkçası.

VAC yasaklaması alan birisi Steam profilinde nasıl VAC görünmüyor? İlginç.

Vallahi benim hesabım çalındı Arma 3'te de hile açmışlar desteğe hesabın bende olmadığını kanıtladım Steam de armanın desteğine yönlendirdi orası da reddetti bana ne diye. Kabak gibi oynamadığım oyunun banı VAC ban diye profilde gözüküyor can sıkıcı.

Bildiğim kadarıyla Steam'de VAC banı sonrası 7 yıl civarı (tam süreyi bilmiyorum) zaman geçtiğinde VAC banı gözükmemeye başlıyor. VAC banı hâlâ geçerli oluyor ama. Kişinin hesabının ne kadar eski olduğunu bilmediğim için belki başka bir durum da olabilir.

Bildiğim kadarıyla Steam'de VAC banı sonrası 7 yıl civarı (tam süreyi bilmiyorum) zaman geçtiğinde VAC banı gözükmemeye başlıyor. VAC banı hâlâ geçerli oluyor ama. Kişinin hesabının ne kadar eski olduğunu bilmediğim için belki başka bir durum da olabilir.

7 yıl mı? Torunlarımda görürüm artık hesabı VAC ban yazısız olarak.

Vallahi benim hesabım çalındı Arma 3'te de hile açmışlar desteğe hesabın bende olmadığını kanıtladım Steam de armanın desteğine yönlendirdi orası da reddetti bana ne diye. Kabak gibi oynamadığım oyunun banı VAC ban diye profilde gözüküyor can sıkıcı.

Hesap kullanıcının sorumluluğu altında olduğu için kimin kullandığına bakılmaksızın reddetmişler talebini bence yeni hesap aç.

Yeni konular

Geri
Yukarı