Bir ilişkide kullanıldığınızı nasıl anlarsınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim benden sana tavsiye kesinlikle seni kullanmasına artık müsaade etmemelisin. Para istediğinde kalmadı de ve tepkisini ölç. Sonra bu kıza harcadığım parayla 2080 Ti alırdım diye dizlerini döversin.
Ya bir şey diyeceğim alakasız ama sen kız diyorsun arkadasa ben erkek ya ben tam anlayamadım olayı :D.
Adam homo la :)

Tecrübe sahibi erkeklerin/kadınların odasının duvarında şöyle yazar:

Eğer bir kız/erkek sizi gördüğü zaman kaçıyorsa bilin ki o düzgündür. Kaçmaktan yorulmasını bekleyin, kaçamadığı zaman gidin konuşun.

Eğer sadece sizi gördüğü zaman kaçıyor, görünmediğiniz zaman hakkınızda atıp tutuyorsa o bir kezbandır. Kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve ortada görünmüyorsa sizin için planlar yapıyor demektir. Bunu yapan bilin ki ya servet avcısı ya da ilgi delisidir. Merak etmeyin o sizi bulur.

Not: konuyla pek alakası olmayabilir zaten konuyu da okumadım. :D

Not 2: Konu sahibinin cinsel tercihinden dolayı özneleri editledim. Maksat daha genele hitap etsin.

Son düzenleme:
Arkadaşın kendine güveni hiç yok, hayatı boyunca eksik ve yetersiz hissetmiş, kendini çirkin bir insan olarak görüyor ve her tartışmada kendini geriye çekiyor. Bir talebim olduğunda güzel bir şekilde söylediğimde "ben sana yetmiyorum demek ki" diyor ve küsüyor hemen. Bir de tartışmalara tahammül edemiyor hiç. Ne yapacağımı şaşırdım.
Abi karşı tarafı koz gibi anlatıyorsun ama adam erkek ben önceki konu açtığında gördüm şok geçirdim resmen

Dostum bu durumla ilk kez karşılaşıyorum bemce de psikoloğa gitmelisin erkek erkeğe neyse ya psikolojim çöktü valla :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı