Bir insan Atatürk'ü neden sevmez?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi bir önderi neden sevmiyorlar sizce? Dünyadaki onlarca ulus saygı duyup sevip heykellerini bile yaptırıyorken bizim halkımız küstahça davranıyor ve hain diyor. Sizce neden Atatürk'ü sevmiyorlar?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi bir önderi neden sevmiyorlar sizce? Dünyadaki onlarca ulus saygı duyup sevip heykellerini bile yaptırıyorken bizim halkımız küstahça davranıyor ve hain diyor. Sizce neden Atatürk'ü sevmiyorlar?
Fikirleri uyuşmadığı veya işine gelmediği için.

Kadınları köle olarak kullanmak isteyenler ve ülkeyi dini istismar ederek bölmek isteyen insanlar sevmez. (Örnek)

Kişinin büyüdüğü ortam buna örnektir. Misal sebebini bilmediğim bir sebepten ben de pek sevmiyordum. Ama neden sevmediğimi bilmiyordum. Ailemde Atatürk düşmanı da yok yani sanırım ilkokul da çok baskı yaptılar ve ters tepti. Şu an araştırınca tabii ki sevilecek bir önder olduğunu biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı