Render ile uğraşmayan bir insan neden Apple bilgisayar alır?

@enes.wtp Allah aşkına, bu konu saçma mı?

Hocam size soruyorum. Bu konu saçma mı cidden? Sizin yaptığınız gibi düzgünce cevap vermek bu kadar zor mu?
Bilginiz az olabilir bu normal bir şey.
Ek olarak cevap yazmayacağı bir konuya neden giriyor orası da ayrı.(cevap yazmış yanlış gördüm)
Bence direk gereksiz mesajdan engellenmesi lazım kullanıcının.(Kişiliği hakkında ve nicki hakkında bilgim yok. Bakmaya üşendim :D.) (Berke Hocammış geç gördüm.)
Admin izin vermiş bizim bir şey demeye hakkımız yok.

Bilginiz az olabilir bu normal bir şey.
Ek olarak cevap yazmayacağı bir konuya neden giriyor orası da ayrı.(cevap yazmış yanlış gördüm)
Bence direk gereksiz mesajdan engellenmesi lazım kullanıcının.(Kişiliği hakkında ve nicki hakkında bilgim yok. Bakmaya üşendim :D.) (Berke Hocammış geç gördüm.)
Admin izin vermiş bizim bir şey demeye hakkımız yok.
Admin izin vermiş demişsiniz ama neye izin veriyor? Şu anda aktif mod yok ki? Mesajlar da kontrolden geçip yayınlanmıyor. :D

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi, render ile uğraşmayan bir insan, çok kötü özelliklere sahip bilgisayarlara neden 10-15.000 TL verir?

Apple seviyordur.
Arkadaşların dediği gibi iPhone, iPod, AirPods, Apple Watch sahinidir bağlantı kolaylığı için almıştır.

Apple ekosistemi sayesinde iPhone, iPad ve iMac gibi Apple cihazları arasında çok kolay iletişim kurup işlerini rahatça yapabiliyorlar. Bazı programlar da sadece Apple bilgisayarlarda kullanılabiliyor. İşte bu tür sebeplerden dolayı Apple cihazları alıyorlar.

Benim fikrimi soracak olursanız, param olsa bile yapacağım işi Windows, Linux veya Android'de yapabileceksem kesinlikle Apple bilgisayar veya telefon almazdım.

8 saat orta yükte bilgisayar kullanmak için :) Birde apple'daki touchpad keyfi başka bir cihazda yok.(cidden yok). Ayrıca çok stabil ve kaliteli bir alet. Ben bilgisayarı 1700 tl almistim zamaninda(ikinci el ama sifir fiyatlarida 4k civariydi) :) simdi cihaz pahali degil türk lirasi değersiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı