Bir insanın sırf Arap olduğu için dayak yemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ve bu "göçmenlerin" bir gün gideceğini falan mı sanıyorsunuz :D ülke içinde gruplaşmalar, yürüyüşler olacak umarım sonunuz Osmanlı gibi olmaz.

Peki bu dediğinizin hepsi için geçerli olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Evet istisnasız hepsi için geçerli. Gidin bir doğumhane ye de bakın kaç Türk vatandaşı doğum yapmış kaç suri kaç Arap doğum yapmış sayın. Daha Suriye savaşı yokken eşim bağcılar eğitim araştırma da yatıyordu kadın doğumdan elinde bebeği çıkan kadınların 3U Türk vatandaşı 7'si suri Arap. Kimlikleri yok ellerinde kart var çatır çatır bedava işleri yapılıyor.

Şu Arap seviciliği yapan ne kadar kişi varsa umarım oturdukları semt Suriyeliler ile dolar, dolar da görürler o zaman hümanistliği. Başka sözüm yok.
Ya anlamıyor musun? Arap seviciliği yapmıyorum ülkemde de istemiyorum. Ama bu insan ya insan! Anlamıyor musun kardeşim, insan! Niye dövüyorsun durup dururken iyi bir şey mi bu? Sınır dışı et bir şeyler yap ama dövme.

@trakyali1986
@ParastyleV
Hocam size bir şey soracağım.
Allah korusun bir gün biz de onların durumuna düşersek ve örneğin Almanya'ya gidip sırf bizi sevmedikleri için hiçbir suçumuz yokken dayak yesek hoşunuza gider mi?

Arkadaşlar siz nasıl okuyorsunuz mesajları bilmiyorum ama biz de öteki milletten insanları ülkemizde istemiyoruz. Ama biz bir insanın sırf Arap olduğu için dövülmesini de istemiyoruz, isteyen varsa vicdansız, merhametsizin tekidir zaten

İyi ki yaşadığım yerde Arap yok. Olsa yemin ediyorum batırırlar her yeri. Araplardan aşırı nefret ediyorum. Çocuğun dayak yemesi iyi değil bir sebepide olabilir tam olarak bilmediğim için bir şey söylemem.

Ama şu suriyeliler arapları ülkemde istemiyorum. Kilisi dedelerimiz kanlarıyla aldılar Suriye'li şehri oldu şimdi. Yakında orada suriyeliler yaşıyor deyip kendi topraklarına almak isteyecekler.
Öyle bir yer mi varmış ya? Adamlar ülkenin doğusundan batısına kadar her yerde var.

Ya anlamıyor musun? Arap seviciliği yapmıyorum ülkemde de istemiyorum. Ama bu insan ya insan! Anlamıyor musun kardeşim, insan! Niye dövüyorsun durup dururken iyi bir şey mi bu? Sınır dışı et bir şeyler yap ama dövme.

Sınır dışı etme yetkisi ben de mi kardeşim edeyim? Hükümetin karşı koyamadığı şeye mecbur Halk olarak biz koymak zorunda kalıyoruz ve bu kanunda ne yazıyorsa onu işleyerek olunmuyor.

@trakyali1986
@ParastyleV
Hocam size bir şey soracağım.
Allah korusun bir gün biz de onların durumuna düşersek ve örneğin Almanya'ya gidip sırf bizi sevmedikleri için hiçbir suçumuz yokken dayak yesek hoşunuza gider mi?
Hocam işte biz de zamanında Kurtuluş Savaşı'nı yapmayıp Almanya'ya kacsaydik bizi alamazlardi bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı