Bir insanın sırf Arap olduğu için dayak yemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba türk olmadığınız için mi arapları bu kadar savunuyorsunuz?
Bana Araplar'ı savunan bir cümlemi göstersene, hadi bakalım göster. İnsanı ırkına göre döveni savunan adamdan, ırkına göre hakaret etmesi de beklenirdi.

Boş hümanistlik yapan arkadaşlar birgün ailenizden birini bir Afgan, bir Suriyeli bıçaklarsa, tecavüz ederse böyle onları savunmaya devam edin lütfen.

Üslup bozuldu tabii, hümanist hümanist diye konuşup duruyorsun. Duyar kasmak değil bu, "umarım masum iken başka bir ülkede dövülürsün" demekten başkası gelmiyor elimden. Bakalım kimmiş hümanist o zaman.

Eşit haaa eşit. Siz çalışırken suri evinde karısıyla tavşanlar gibi tepiniyor yeni yavrular yapıyor maaşını da ziraatten çekip türklere küfür ediyor.
Peki bu dediğinizin hepsi için geçerli olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Irkçı insanları görünce midem daha da bulanıyor.
Üslup bozuldu tabii, hümanist hümanist diye konuşup duruyorsun. Duyar kasmak değil bu, "umarım masum iken başka bir ülkede dövülürsün" demekten başkası gelmiyor elimden. Bakalım kimmiş hümanist o zaman.
Dostum raporla geç uğraşmaya değmez.

Hükumetin bu gerzek politikaları devam ederse korkarım türkiye cumhuriyetinden bir hitler hortlayacak. Sizler bu tehlikenin farkında bile değilsiniz..

Sende boş yapma be zorunuza gidiyor dimi gerçekler. Avrupalı neden almıyor bunları bizde kalıyor diye az düşünün. Avrupalı rahatını bozmuyor biz sıkıntıya giriyoruz birde sizin gibi duyarci tuzu kurular çıkıyor.

İyi ki yaşadığım yerde Arap yok. Olsa yemin ediyorum batırırlar her yeri. Araplardan aşırı nefret ediyorum. Çocuğun dayak yemesi iyi değil bir sebepide olabilir tam olarak bilmediğim için bir şey söylemem.

Ama şu suriyeliler arapları ülkemde istemiyorum. Kilisi dedelerimiz kanlarıyla aldılar Suriye'li şehri oldu şimdi. Yakında orada suriyeliler yaşıyor deyip kendi topraklarına almak isteyecekler.

Sende boş yapma be zorunuza gidiyor dimi gerçekler. Avrupalı neden almıyor bunları bizde kalıyor diye az düşünün. Avrupalı rahatını bozmuyor biz sıkıntıya giriyoruz birde sizin gibi duyarci tuzu kurular çıkıyor.
Tuzum kuru değil kardeşim, yıllarca ailem zorlandı şartlardan. Keşke kuru olsa tuzum. Evet, ben de desteklemiyorum bu mülteci politikasını! Ama gidiyorsun masum bir insanın dövülmesini övüyorsun. Senden çok daha fazla olgunluk beklerdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı