Bir kere takınca her mesaja kahkaha atanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba, biliyorsunuz ki birine kıl olunca her mesajına kızgın veya kahkaha emojisi atan insanlar var. Blog bölümünde de böyle yapan kişilerle çok karşılaştım, bunu yapmanın cezası var mı?

Spam yaptıgını ve gereksiz emoji kullanıp sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz kişileri raporlayabilirsiniz. Kişinin etkinlik akışı incelenir. Bir art niyetli davranış tespit edilirse uyarı alır.

Spam emoji kullanan kişiler 1 ay emoji kullanamama cezası alıyor.

Ben şahsen beni rahatsız ettiğini düşünüp kızgın, kahkaha vs. atanlardan rahatsız olmuyorum. Bir ifadenin hayatıma ne gibi bir katkısı, etkisi olabilir ki? Sadece gülüp geçiyorum.

Öncelikle merhaba, biliyorsunuz ki birine kıl olunca her mesajına kızgın veya kahkaha emojisi atan insanlar var. Blog bölümünde de böyle yapan kişilerle çok karşılaştım, bunu yapmanın cezası var mı?
Komik geliyor ise atıyorum ben buna kim neden karışabilir ki :D

Komik geliyor ise atıyorum ben buna kim neden karışabilir ki :D
Sinir etmek için atamazsınız işte, belli olur zaten.
Örneğin birisi ile tartışıyoruz adam yediremeyince basıyor kahkahayı bazen de bu kişilerden ifade kasabilirsin değer mi gerek yok bence.
Evet ifade kasıyorum zaten ama sinir olmamak elde değil ya, cidden işin suyunu çıkaranlar var.

Sinir olman benim mi sorunum oluyor? Bu mesaj bile komik aslında ama moderatörlere rapor eden kıllar oluyor.
Neyse hocam siz boşverin. Ciddi bir yazıya da kahkaha atmazsınız dimi? Bunu kendine yediremediği için sinir etmeye çalışanlar var çünkü, görüyorum bir şey oluyor, adam konuyu baştan başa okuyup hepsine kahkaha basıyor.
Sinir olman benim mi sorunum oluyor? Bu mesaj bile komik aslında ama moderatörlere rapor eden kıllar oluyor.
Mizah anlayışınız da iyiymiş, ne yaşadıysanız aynısından bana da verin.

Emoji kullanmak her kullanıcının hakkıdır fakat birine sinirlenip tüm mesajlarına kahkaha veya kızgın atmak normal bir davranış değil bence de. Haklı konu.

@starkia isimli kullanıcının şuan bana yapıyor bunu. Emojiyi bıraktığı bazı mesajlarım altta. Kendisini etiketleyip sormama rağmen neden yaptığı hakkında bir cevap alamadım. Raporlamak istiyorum ama profilini göremiyorum. Sanırım blocklamış beni. Moderatörler ilgilenebilir misiniz?

Barış Özcan

@starkia Kahkaha bırakmandaki amacın nedir senin? Komik bir şey varsa söyle gülelim.

RAM'iniz yetersiz geliyor sanırım. Sisteminizi belirtmenizde yarar var.

@starkia isimli kullanıcının şuan bana yapıyor bunu. Emojiyi bıraktığı bazı mesajlarım altta. Kendisini etiketleyip sormama rağmen neden yaptığı hakkında bir cevap alamadım. Raporlamak istiyorum ama profilini göremiyorum. Sanırım blocklamış beni. Moderatörler ilgilenebilir misiniz?
İlk sen bırakmaya başladın. Başka konulara yazdığım mesaj'a alakasız yere hem emoji, hem de önceki açtığım konulara laf ettin. Şimdi de kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun, yazık 😆
Adsız.jpg

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı