Bir kere takınca her mesaja kahkaha atanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin sadece 2 mesajına bıraktım ben o emojiyi. Sen ise durmadan devam ediyorsun. Üste çıkmaya çalışma.
Üste çıkmaya ve bana haksız olduğun halde ceza yedirtmeye çalışan sensin. Futbol konusunda, Galatasaray'ı eleştirdikten sonra her mesajıma emoji bırakmaya başladın, inkar etme. Geçmişte 3 tane bulabildim, daha çok vardı ama geri çekmişsin. Muhattap olacağım bir insan değilsin, daha cevap vermeyeceğim sana.

Üste çıkmaya ve bana haksız olduğun halde ceza yedirtmeye çalışan sensin. Futbol konusunda, Galatasaray'ı eleştirdikten sonra her mesajıma emoji bırakmaya başladın, inkar etme. Geçmişte 3 tane bulabildim, daha çok vardı ama geri çekmişsin. Muhattap olacağım bir insan değilsin, daha cevap vermeyeceğim sana.
Her mesajına emoji mi bırakmışım? Bari iftira atma yahu. Yaptıysam moderatörler gereğini yapar. Geri çeksem bile görebilme şanslarının olduğunu biliyorum.

Başka derdimiz yoktu, bize kahkaha atan adama takalım.
Rahatsız oluyorum. Spam yemek zorunda mıyım ben?

Bir tartışma olduğunda sinir bozucu mesajlara ben de kahkaha atabiliyorum ama kişiye özel değil. Bunda pek bir sıkıntı görmüyorum ben.
@starkia Keşke aynı hatayı yapmak yerine rapor etseydiniz. Tartışma çıkmazdı en azından. 😀

Rapor sistemini kullanın hocam. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.
Raporlayamadığım için buraya yazdığımı konuya attığım ilk mesajda belirtmiştim zaten. Kendisinin profiline erişemiyorum.

Ben seviyeli insanlarla tartışırım. Beni bu konuya etiket edip hakkımda yazdığı yalan şeylere cevap verdim. Yoksa kendisi görmezden geldiğim bir üyedir :) .
Görmezden geldiğin için mi her mesajıma kahkaha emojisi bırakıp kaçıyorsun? Çocuk çocuk tavırlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı