Her mesaja kahkaha bırakan garip insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yasakçı zihniyeti hiçbir zaman benimsemem ancak sadece beğeni seçeneğinin olduğu Sosyal bana daha hoş geliyordu. Şimdi Facebook'dan hallice bir havası var. Bu konularda eski kafalı olabilirim. :)

Emojileri kullanacak olgunlukta üyeler olsa, eyvallah. Ama yok, bunu hepiniz biliyorsunuz.
Dedi ve kızgın atıldı. 🤣

Adam Rampage öneriyor, kızgın yerine kahkaha atıyorum. Adam daha linç edilmiş oluyor 🤣

"Kızgın" ve "Hahaha" kullanan kisinin anlatmak istedigi ile anlasilanin cok farkli oldugu emojiler.

Kizginda birakan kisi genellikle '"Sana katilmiyorum"
demeye calisiyor ama "KOTU MESAJ, SANA COK SINIRLENDIM !!!" olarak anlasiliyor. Kirmizi puntolu falan ya :)

Hahaha'yi da sana katilmiyorum olarak kullananlar cok ama bu cok sacma. Adamla dalga geciyorsunuz. Hahaha'yi ironi olarak atmak yasaklanabilir ama bu da sikintili olacaktir baya. Cok kisi forumu birakabilir.

Ve bence butun bunlarin cozumu "👎" emojisi getirmek. Ne dersiniz? Hem diger forumlardan farkimiz olur bu konuda da.

İfade atanlara nedir bu nefret? Böyle bir özellik konulmuş ise herkes kendi seçimlerinde ve yapmak istediğinde özgürdür...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı