Bir kızdan ayrılmak

Sen bu kızla tekrar eskisi gibi olduğunda ve gerçekten kalbinde yeniden alevlenmeler hissettiğinde bu sefer kız ayrılıcak ve seni biçare olmuş halde bırakıcak. Simülasyon hiç şaşmaz kral bu böyledir.

Sen bu kızla tekrar eskisi gibi olduğunda ve gerçekten kalbinde yeniden alevlenmeler hissettiğinde bu sefer kız ayrılıcak ve seni biçare olmuş halde bırakıcak. Simülasyon hiç şaşmaz kral bu böyledir.
Babacım onu denemeye korkuyorum. Aklıma geldi "Sevmediğimiz şeyler burnumuzda bitiyor, sevdiğimiz şeyler gidiyorsa sevmeyi deneyeyim..." diye düşündüm ama bunda ters teper bana daha çok kendini bağlarsa başıma bela olacağına adım kadar eminim... Kafamı dağıtmak için içimi döktüğüm defterimi bile alıp okumuş, her şeyimi biliyor...

Babacım onu denemeye korkuyorum. Aklıma geldi "Sevmediğimiz şeyler burnumuzda bitiyor, sevdiğimiz şeyler gidiyorsa sevmeyi deneyeyim..." diye düşündüm ama bunda ters teper bana daha çok kendini bağlarsa başıma bela olacağına adım kadar eminim... Kafamı dağıtmak için içimi döktüğüm defterimi bile alıp okumuş, her şeyimi biliyor...
Kardeşi, arkadaşı falan yok mu? Onlarla konuş istersen, normal değil, başına dert olur. Zor durum Allah kolaylık versin.

Kardeşi, arkadaşı falan yok mu? Onlarla konuş istersen, normal değil, başına dert olur. Zor durum Allah kolaylık versin.
Şu an Romanya'da olduğumuz için tek arkadaşı benim. Ailesini, özellikle annesini tanıyorum. Elinden çok yemek yedim fakat annesine bu durumu açtığımda bana "kızım öyle biri değildir iftiracı vs." gibisinden şeyler söyledi ve küfürler etti. İnanın işin içinden çıkabileceğim bir durum olsa yardım istemem.... :(

Güzel arkadaşım ben bizzat kendi denediğim 2 taktiği seninle paylaşacağım. Sende bunları dene demiyorum illaki ama gene de aklının bir köşesinde bulunsun.

1) Madde bağımlısıyım yalanı.
2) Erkeklerden hoşlanıyorum yalanı.

Riskleri tamamiyle sana aittir. :D

Not: Farklı bir ülkede kızdan ayrılıp onu orada bir başına koyma sakın, ülkenize döndüğün de yap ne yapacaksan aman diyim. :)

Güzel arkadaşım ben bizzat kendi denediğim 2 taktiği seninle paylaşacağım. Sende bunları dene demiyorum illaki ama gene de aklının bir köşesinde bulunsun.

1) Madde bağımlısıyım yalanı.
2) Erkeklerden hoşlanıyorum yalanı.

Riskleri tamamiyle sana aittir. :D

Not: Farklı bir ülkede kızdan ayrılıp onu orada bir başına koyma sakın, ülkenize döndüğün de yap ne yapacaksan aman diyim. :)
-Birinciye meğilli eğer öyle bir şey söylersem bana da bul" diyeceğinden eminim. :D
-İkincisine de inanacağını sanmam, sonuçta cinsel yönelim doğuştan gelen bir şey. Beraber çok araştırdık o olayları, zaten LGBTI destekcisi olduğum için her şeyi öğrendi benden. :D
Bir başına koymam tabii başına bir iş gelirse yardım ederim o kadar insanlığım ölmedi, her ne kadar beni içten içe çileden çıkarıyor olsa da.. :)

Kardeşim sana tavsiyem tehtid edici laflarına önlem amaçlı konşurken falan video veya ses kaydı al.En azından ruh haliyle ilgili elinde bir delil bulunsun.Valla Türkiyede şiddet gördüm derse derdini anlatamssın.Geçmiş olsun.
Çok manıtklı bunu en kısa sürede halledip bir depolamada saklayacağım... Türkiye konusuna gelecek olursak o kadar haklısın ki bir an önce kurtulmam gerek ondan yoksa öyle bir şeyler yapacağına eminim.. Teşekkürler. :)

Dün bunu kasdetmiştim. 😄 @hellnoman umarım problemi çözebilirsiniz. ✨

Dosya Ekleri

• IMG_20200722_090201.png
    IMG_20200722_090201.png
    400 KB · Görüntüleme: 73
Arkadaşlar zamanında bir cahillik edip göksu isminde biri ile sevgili oldum. Başta her şey "normal olarak" tamamdı, bilgi paylaşımı yapıyoruz, beraber etkinlikler yapıyoruz falan güzeldi. 5 ay önce beraber Romanya'ya gönüllülük projesi kapsamında geldik ve burada 10 ay kalmamız gerekiyor, 3 ay önce bendeki ona karşı olan tüm hisler bitti, onunla bir şeyler yapasım gelmiyor yaptığım şeylerden zevk alamıyordum. Düzgünce konuşup ayrılmayı denediğimde bana bağırıp çağırmaya başladı, ben gene sakinliğimi koruyarak cevap veriyordum ki böyle davranmam onu daha çok tetikleyecek olsa gerek intihar girişiminde bulundu her insanın yapacağı gibi engel oldum. Şimdi ise yanıma geliyor, bana yaklaşmaya, eskisi gibi olmaya çalışıyor, yüz vermediğimde de gene bağırıp çağırma olaylarına devam edip beni herkese rezil ediyor, ben de normal olarak ona karşı iyi olmak zorunda kalıyorum. Bana kavga ettiğimiz gün kaybedecek bir şeyi olmadığını ve başıma bela olacağını söylemişti keza bunu da yapıyor. Normal olarak bir kadını dövemeyeceğim için ve şu an Romanya'da olup polise vs gidemediğim için sizlere akıl danışmaya karar verdim. Bir yol gösterin lütfen...

Hocam siz de deli taklidi yapın, sanırım karşıdaki biraz sıyırtmış. Burası işin şakası tabii belki yalnız kalmaktan korkuyordur, insan doğası gereği (tarihin başından beri) bu çok doğal bir şey ancak eğer birisi sevmiyorsa onun peşinden gitmek yanlış ona bunu anlatın gerekirse bunun onu nasıl etkilediğini gösterin kırıcı değil ama sert olun bu konuda ve eğer psikolojik sıkıntılar yaşıyorsa yardım almasını sağlayın. Ancak yine de pat diye gitmemek lazım alıştırmak önemli kendinizden soğutun demiyorum(ki bu da bir yoldu aslında) ama işiniz bittiğinde ir arkadaşmış gibi de yüzüne bakabilecek şekilde ayrılın.

Yeni konular

Geri
Yukarı