Bir Kızdan Nasıl Özür Diliyebilirim ?

• Konuyu başlatan Roxor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak burada rahatlıkla yazıyorsun.

Ona da rahatlıkla söylerim fakat bir türlü yakalayamıyorum. Benim veya onun arkadaş çevresinde söylersem işi başka bir boyuta çekecekleri bayağı açık. Kendi sıram kırıldığında yanı boş diye bir arkaya geçtim. Seviyor olayına döndü. Aramız bozuldu. O olaydan beri hala toplayamadım zaten. Kutuya döndü kız. Suratıma bile bakmak istemiyor. Bundan dolayı iyice temkinli yaklaşmam lazım. Uçuruma tırmanır gibi hissediyorum.

Özrümü diledim. Affedildiğimi sanmıyorum. 5 saniye bile sürmeyen bir konuşma oldu. Kulaklığı takıp kafasını eğince de üstüne gitmek istemedim.

Gecmis olsun. Sen yapman gerekeni yapmissin, artik gerisi ona kalmis. Kafani rahat tutmaya bak :)

Takmana gerek yok. Kaybeden o oldu. Adam öldürmedin ya, affedilmeyecek bir şey yok ortada. Bırak egosunu tatmin etsin. Sen kendine bak, takma böylelerini. :)

Konuşurken karşındakinin asker arkadaşın olmadığını ve bir kız olduğu hatırlarsan bundan sonra senin için daha faydalı olur.;)

Konuşurken karşındakinin asker arkadaşın olmadığını ve bir kız olduğu hatırlarsan bundan sonra senin için daha faydalı olur.;)

Özür dilenecek kadar ağır bir şey söylemediğimi belirttim. Sadece istediğim için özür diledim. Özür dilemesem de konuşuyorduk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı