Bir Kızdan Nasıl Özür Diliyebilirim ?

• Konuyu başlatan Roxor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapışkanlı kağıtlara özür dilerim yazıp adını yaz. Tenefüste kitaplarına yapıştır. Gördüğünden emin olduğunda yanına git ve kendin özür dile. İşe yarayabilir.

Yapışkanlı kağıtlara özür dilerim yazıp adını yaz. Tenefüste kitaplarına yapıştır. Gördüğünden emin olduğunda yanına git ve kendin özür dile. İşe yarayabilir.

Mantıklı. Denenebilir.

5 gun olmus. Kurs nasil gecti, geldi mi kursa? Geldiyse ozur dileyebildin mi?

Git ve söylemlerinden dolayı özür dilediğini söyle. Bukadar. :)

6 ay derken ? Daha 1 ay olmadı. Sonuç hala başarısızlık ama çaba harcıyorum, deniyorum, başaracağım.
Ahahah yanlışlık olmuş tarihte. Bende çok benzer bir durum yaşadım 1 hafta önce.
Sınıftan haraslandığım (bana ait olan bir tabir) bir kızın düşündüğü iş kariyeri hakkında acımasızca espriler yapınca bozuldu.Özür dilemeliydim bende bir sonra ki gün çıkışta yakaladım yanında ki arkaşına izin 5 dakika izin verir misin dedim gitti tek bulmuşken ona değer verdiğimi (bu en can alıcı nokta.Bunu söylemeni kesinlikle tavsiye ederim) bu yüzden samimi bulduğum için bu şekilde davrandığımı ama sonradan düşününce biraz abarttığımı söyledim.Sonrada özür diledim.Her şey ses tonuyla alakalı dostum biraz yavaş ve sessiz konuşarak bahset uzat biraz her neyse sarıldık falan işte işe yaradı neden anlattım bilmiyorum yardımcı olduysam sevindim :)

Kardeşim duygularını rahatlıkla söylemelisin bence. Bak burada rahatlıkla yazıyorsun. Aynı şekilde yani. Konuşmak istediğini söyle ve mutlaka başbaşa konuşmalısın. Ben, özel bir sebepten sonra 2 arkadaşımla 5 yıl konuşmadım. 5 yıl sonrasında bir şekilde hatamdan döndüm. Şu an arkadaşım da ben de iyiki bunu yaptığımı düşünüyoruz. Ama kilit mesele gerçekten karşıya samimi olduğunu inandırmak. Bunu kalpten hissediyorsan zaten sıkıntı yaşamayacaksındır. Ciddiyetini de bozma konuşurken. Bol şans, umarım isteğince olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı