Bir kızı nasıl kendime bağlayabilirim?

Kendini asla küçük görme. Kendine güven. Yapabileceğini biliyorum. Bu olayı herkes yaşadı. Herkesin zayıf olduğu bir alan vardır. Senin yapman gereken kendine güvenmek. İnan başka şey yapmana gerek yok.
Dostum sana söz veriyorum ki kız bana bir kere daha bir şey sorsun, onunla uzuuun uzuuun konuşacağım. Bir şekilde bağlayacağım. Hatta ben ona sorular soracağım. Zaten bana baktığını yakaladım bugün iki kere. Süt içiyordu :D Hoşlanıyordum ama bugün yüzüne yakından bakınca, ona aşık oldum. Dostum söz verdim bak yapacağım gidip yanına sorular soracağım. Hadi bakalım bir kolay gelsin alırım :D :D

Birazda kaynatalım ama değilmi? :sinsi:
:)

Adamım sen dediğimi yapsana. :D Naber yaz ilk hareketi erkek yapar. Kızdan hamle bekleme ilk hamleyi sen vur ve sonuçları bana ilet. :D
Dostum ya Gerek facemde gerekse instagramda ekli değil. Kızdan çok utanıyorum ama yavaş yavaş geçiyor gibi. Bir taktik verin kızı eklesem ne olur valla çok utanıyorum kızı nasıl bir bahaneyle facebook'tan ekleyebilirim ?

Bahane gerekmez direk ekle gitsin arkadaşsınız sonuçta. Konuşmamış olsan bile ekle sorun olmaz. Kızın tanımadığı bir çok kişi kız'da eklidir mesela ama sorun olmuyor ekle sen hiçbir problem yaşamazsın.

Sana şimdi burada uzun uzun bir yazı yazacağım. Okursan, okursun.

Sen, sensin. Herkezin olduğu gibi bir insansın. Herkes utanır. Benimde uyandığım bazı şeyler var,
örnek verirsem vücüdum kokarsa yanımdaki babam olsa utanırım ama bişey olmaz. Fırat'ın dediği gibi ilk hamleyi sen yap. Bana baktı demişsin, belkide oda seni seviyordur, belli olmaz. Ama yanında yakışıklı bir erkek varsa ona da bakıyor olabilir :D Tek taraflı ilişki olmaz. Senden hoşlanıyorum, dersin. Olur veya olmaz diye 2 seçenek çıkar. Olur derse eminim UEFA'da Galatasaray'ın Barselona'ya 5 gol attığı sevincini yaşarsın :D Sonra bir bakmışsın, senden ayrılmış olabilir. Yani belli olmaz, böyle şeyler. Ona selam derken aklında şu olmamalı "Ben onu seviyorum, oda beni seviyor" gibisinden hemen umuda kapılma pişman olursun.

Ben lisede aşık olmaya karşıyım ama neyse bidaha mı geleceğiz dünyaya "Seni seviyorum." de gitsin, bitsin bu iş :) Ama gerçekten asosyalliği bırakman lazım (y) Bu yazıyı okuyana kadar kıza mesaj atsaydın, şimdiden sevgili olmuştunuz :D

Biraz kaynatmak iyidir.

Kıza düzgünce seni seviyorum de.Ama yüz yüze iken söyle bunu.Facebook'dan felan olmaz bu işler.Kabul etmezse de Eyvallah de.Zaten 15 yaşındasın daha o kız gider başka biri gelir.

NOT: Yanlış anlama kıza eyvallah deme :D.Tamam de,Sorun Değil de :D

Yeni konular

Geri
Yukarı