Bir kızı sevmek

Beyler sevdiğim kız (o bunu bilmiyor) bana rakuna benzediğimi söyledi kızı çok güldürüyorum derste o da bana bakıyor arada bazen göz göze geliyoruz ne yapayım? 8. sınıfım kız bayağı zeki, ben de zeki sayılırım. Kızı çok güldürüyorum ne yapayım? Utangaç birisiyim ona göre yazın.
O kızı unutmaya başla bence, seni eğlence aracı olarak görüyor, zaten yaşın var daha bu işlere, bırak gitsin. 😁

O kızı unutmaya başla bence, seni eğlence aracı olarak görüyor, zaten yaşın var daha bu işlere, bırak gitsin. 😁

O kızı unutmaya başla lafı biraz ağır kaçıyor sanki ama bence önünde bir hedefin varsa hedefine yönelmen daha mantıklı olacaktır ve arkadaşında dediği gibi daha yaşın var akışına bırak zaten kafa dengi birini bulacaksın.

O kızı unutmaya başla lafı biraz ağır kaçıyor sanki ama bence önünde bir hedefin varsa hedefine yönelmen daha mantıklı olacaktır ve arkadaşında dediği gibi daha yaşın var akışına bırak zaten kafa dengi birini bulacaksın.
Acı gerçekler maalesef, dost acı söyler muhabbeti, alışsın arkadaş diye söyledim. Bence başlamadan vazgeçmeli. 😁

Boş ver böyle işleri, bu ne acele? Ben senden 3 yaş büyüğüm, benim bile aklımdan geçmiyor böyle bir durum. Üniversiteyi kazandıktan sonra kendine göre bir şey bulursun herhalde. Sana lakap takmasıda hiç olmamış, boş ver sen bu elemanı. Hatta kendine çeki düzen verip, bir şey zannetmesin diye; ona boş bir su şişesi hediye et, anlar o :).

Kuçu kuçu diye çağırabilirsin veya çirkin ve cici resmini falan çiz sıraya. Denendi ve onaylandı. 😎 (Ciddiyim ama eskiden denendi.)

Oooo, lazerli PP'ye mi geçtin?

Oooo, lazerli PP'ye mi geçtin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun kapağındaki impostorun ciciliği o kadar çoktu ki o yüzden bunu yaptım hele ki o yalan söyledim yazısı... 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı