Bir kızla nasıl konuşabilirim?

Dostum önce normal muhabbet etmeye çalış. Eskilerden falan bahset işte okul yıllarından. Hemen özele girme bence biraz zaman geçsin bu süreçte hayatında biri olup olmadığını öğrenmeye çalış. Sonra duruma göre niyetini belli edersin.

Arkadaşlar uzun süredir aşık olduğum biri var ilk okul 4'e kadar aynı sınıftaydık. Sonra bir daha birbirimizi görmedik ama Facebook'ta arkadaştık sonra Instagram çıkınca oradan da takipteydim. Ben Instagram'a hiç fotoğraf falan atmam 3 sene önce yanlış hatırlamıyorsam kullanmıyorum sanıp beni takipten bırakmıştı. Ama ben hep aşıktım o hiç bilmiyordu, hiç söyleyemedim. Belki dediklerim saçma gelebilir sizlere böyle iş mi olur diyebilirsiniz ama ben daha önce hiç kimseden hoşlanmadım. Bugün takip isteği attım kabul etti. Yemin ederim gözlerim doldu kızlarla konuşmayı hiç bilmem hiç sevgilim olmadı. Şu an yaşım 19 aradan çok uzun zaman geçti ama çok seviyorum. Bir akıl verin?
Keşke yapmasaydın dediğim şey, kızlar muhabbetten çok tipe önem verirler. İnsanların düşünce yapısı, düşünceleri, ortak zevkleri sadece dış görünüş silip atar. Büyük ihtimalle bu olay olup bittikten sonra şey diyeceksindir ''Bazı şeyler sadece hayalde kalmalıymış'' çünkü ne o kız ilkokuldaki senin aşık olduğun kız ne de sen o sensin. Yaşadığın şeyi mayıs ayında yaşadım. aynı cümleler aynı tarz aynı tepkiler.

İlkokuldan arkadaşına yazdım hesabını dondurduğunu söyledi tel isticektim saçma olur diye isteyemedim teşekkür edip kapattım resmen sapık muamelesi yedim napıyım artık nefret eder gibi kaçtı benden salmaya çalışıyorrum artık 5 gündür at gibi koşturuyorum.
Gözünde en ufak değerimiz yokmuş resmen çöp gibi attı.

Yeni konular

Geri
Yukarı