Hoşlandığım kızla nasıl daha fazla konuşabilirim?

Peki kızla falan konuşmayı geçtim, mesela ben konuşurken bana gülen arkadaşa cevabım ne olmalıdır sence?
küfür burda yasak olduğu buna cevap veremeyeceğim şaka şaka git yanlarına aynen söyle beyler siz niye gülüyorsunuz ne yaptım falan de onlarda eheheğ kızla konuşuyorsun falan derse şey de bir kızla konuşmam demek illa hoşlanıyorum falan demek mi de

Arkadaşlığını kes? Muhatap olma.

Hayır bu çok yanlış evet böyle çok bilmişlerle muhatap olunmaz ama bunu belli etmemeli eğer ederse olay daha da kötü olabilir mesela şey diyebilirler olm Halil alındı ya kesin bu kızdam hoşlandığı için alınıyor derler ve bu olay daha da yanlışa gidebilir.

Hayır bu çok yanlış evet böyle çok bilmişlerle muhatap olunmaz ama bunu belli etmemeli eğer ederse olay daha da kötü olabilir mesela şey diyebilirler olm Halil alındı ya kesin bu kızdam hoşlandığı için alınıyor derler ve bu olay daha da yanlışa gidebilir.
Zaten alınmış adam. Buraya yazdıklarından çıkarırsak rahatsız olmuş ve alınmış.

Ben de lise 3'üm ama derlerde ortalama derecedeyim ama bu sene çok çalşımaya yeminliyim bana kalırsa hiç bulaşma eğer o işten hayır çıkacak olsaydı mutlaka daha başka anılar biriktirirdin kızla benim de bir ilişkim yaklaşık 1 yıldır sevgiliyiz ama o 12 olduğu için pek vakit ayıramıyorum e haliyle ben de çok sıkı çalışma planında olduğum için çok vakit bulamıyoruz birbirimize Allah'tan kız arakadaşım öyle sevdim gitti tarzında değil gerçekten sevdimi seviyor ama tabii ki de böyle birini bulmak lise de çok zor ama ben şanslıyım ki geldi senin durumlar nedir bilemem ama şunu unutma eğer sevgili olsanız bile birbirinize vakit ayıramayacaksınız ve bu durumda karşı taraf olmuyor falan der ve gider hatta ben kendi ilişkimde bu yaşanacak diye korkuyorum ama Allah'tan doğru birini buldum yani dediğim gibi olaylar böyle he bir de ek olarak eğer sevgili olursanız ve ikinizinin gittiği üniler farklı olursa sonuç olarak ikinizde farklı ortamlarda bulunacaksınız ve ikinizde aynı ortamlarda olamdığınız için ortamlardaki alışkanlıkları sevgilinde bulamayacksın ve sorun çıkaracaktır he eğer birbirinizi deli gibi severseniz sizi hiçbir şey durduramaz yani durum böyle bir gelişme olduğunda buraya lütfen belirt ben zamanında bu konudan defalarca üzüntü çektiğim benim için hassas bir konudur o yüzden senin bu olayını biraz önemsiyorum dostum lütfen yazmayı unutma
Yeni gelişme:Kurs çıkışı kızı giderken gördüm,yavaş yavaş yürüyordum. Merdivenlerden aşağı doğru inerken arkasına baktı beni gördü,gülümsedi bi ben de fırsat o fırsat yanına gittim.Selamlaştıktan falan sonra konu açtım evi kursa çok yakın olduğu için biraz kısa sürdü ama tam evinin önündeyken onun gibu etkileyici ve (gerçekten de)zeki birisiyle konuşmanın beni son derece mutlu ettiğini, bir sonraki gün tekrardan bu sohbeti devam ettirmek istediğimi söyledim ve gülümsedi ama daha öncekilere benzemiyordu,sanki o da bunu beklermiş gibiydi. O zaman tekrar görüşürüz diyerek el salladım ve onun evine kadar girmesini bekledim ama apartman kapısı önündeyken hala bana bakıyordu.Eğer birşeyler olduysa önümüzdeki günlerde (zaten var ama)telefon numarasını isteyeceğim. Bilemiyorum şuanlık gayet iyi gibi zaten 3 4 kız arkadaşı vardı sınıftan da bir tek arkasındaki kızla konuşurdu soru sormak için onun haricinde de ara sıra bana birşeyler sorardı. Ama şimdi konuşmaya biraz daha istekliymiş gibi. Kendi kız arkadaşları tenefüste dışarı çıkalım diye teklif ettiklerinde genelde biraz yorgunum gibi bahaneler uydurmaya başladı. Ben de tabi onunla en sonki akşamdan beri mal gibi birgün sonra konuşamadım. Kız bir önümdeki sıraya geldi tenefüste,vücudu %50 bana dönük beninle konuşmayı bekliyordu ama fırsatı kaçırdım o an ve kendimi aptal gibi hissediyorum. Yarın kısmetse kızla karşılaşıcam. O arada onun hayatı,kendi hayatım hakkında konuşacağım,onu tanımak amaçlı.Normalde hrp yok şu hoca böyle yok 2 hafta sonra sıanav varmış vs. geçiyordu.

Yeni gelişme: Kurs çıkışı kızı giderken gördüm, yavaş yavaş yürüyordum. Merdivenlerden aşağı doğru inerken arkasına baktı beni gördü, gülümsedi bir ben de fırsat o fırsat yanına gittim. Selamlaştıktan falan sonra konu açtım evi kursa çok yakın olduğu için biraz kısa sürdü ama tam evinin önündeyken onun gibu etkileyici ve (gerçekten de)zeki birisiyle konuşmanın beni son derece mutlu ettiğini, bir sonraki gün tekrardan bu sohbeti devam ettirmek istediğimi söyledim ve gülümsedi ama daha öncekilere benzemiyordu, sanki o da bunu bekler miş gibiydi. O zaman tekrar görüşürüz diyerek el salladım ve onun evine kadar girmesini bekledim ama apartman kapısı önündeyken hala bana bakıyordu. Eğer bir şeyler olduysa önümüzdeki günlerde (zaten var ama)telefon numarasını isteyeceğim. Bilemiyorum şu anlık gayet iyi gibi zaten 3 4 kız arkadaşı vardı sınıftan da bir tek arkasındaki kızla konuşurdu soru sormak için onun haricinde de ara sıra bana bir şeyler sorardı. Ama şimdi konuşmaya biraz daha istekliymiş gibi. Kendi kız arkadaşları tenefüste dışarı çıkalım diye teklif ettiklerinde genelde biraz yorgunum gibi bahaneler uydurmaya başladı. Ben de tabii onunla en sonki akşamdan beri mal gibi bir gün sonra konuşamadım. Kız bir önümdeki sıraya geldi tenefüste, vücudu %50 bana dönük Benin'le konuşmayı bekliyordu ama fırsatı kaçırdım o an ve kendimi aptal gibi hissediyorum. Yarın kısmetse kızla karşılaşıcam. O arada onun hayatı, kendi hayatım hakkında konuşacağım, onu tanımak amaçlı. Normalde HRP yok şu hoca böyle yok 2 hafta sonra sıanav varmış vs. geçiyordu.

Dostum neredeydin be az daha unutuyordum seni aga şuna çok dikkat et başklarına sana davrandığı davranıyor mu ve artı olarak o sana gülen şeyler (şeyler dedim çünkü küfür edemiyorum) o sana gülenleri ne yaptın halloldumu.
Dostum neredeydin be az daha unutuyordum seni aga şuna çok dikkat et başklarına sana davrandığı davranıyor mu ve artı olarak o sana gülen şeyler (şeyler dedim çünkü küfür edemiyorum) o sana gülenleri ne yaptın halloldumu.

Cuma çıkışı bir şeyler yapalım mı benim canım çok sıkıldı falan de hep cuma günü yorgunluğu dediğimiz şeyin üstüne iyi gider.

Son düzenleme:

Cuma çıkışı bir şeyler yapalım mı benim canım çok sıkıldı falan de hep cuma günü yorgunluğu dediğimiz şeyin üstüne iyi gider.
Valla bir an için ben de ne yapıcam diyr kendimle boğuşuyordum😀. Davranış olarak şöyle birşey söyleyebilirim:Mesela başka birisiyle konuşurken sırasina dönük hep,yani konuşurken vücudu sabit kalıyor sadece (garipsenmeyeyim diye herhalde)ara sıra kafasını çevirir,çok nadir de göz teması kurar. Ama benle konuşurken vücudu bana dönük,benle konuşurken öyle bir bakıyor ki sanki diğer kız arkadaşlarıyla konuşurken bu kadar göz teması kurmuyor,mesela kursa nornalde 20 30dk önce gelirdim ama kızın evi çok yakın olduğu için hep sob 10 15 dkda gelirdi. Brn de birgün tam tutturdum onu yakaladım,ama biraz daha ondan önde yürüdüm çünkü merak ettim ne yapacak yanıma gelicek mi diye. Telefonunu eline alıp birisiyle konuşuyormuş gibi yaptı,yüzü kızardı az.Sonra kursun girişinde tam arkamda,sınıfa girdim o da benden sonra girdi,ben arkalarda oturuyorumzaten onun için onun neler yaptığına dair gözlemlemelerde bulunabiliyorum. Ben oturdum kendi sırama,o da sınıfa girdi ama gözleri parlaya parlaya bana baıyordu,selam dedim o da verdi ama biraz daha kızardı sonra kız arkadaşlarinın yanına gitti. Gülen Üçlü konusunda da zaten aralarında tek bir arkadaşım vardı,ona da açık açık söyledim bilader eğer sırf onları güldürmek için bana şaklabanlık yapacaksan çık hayatımdan 6 yıllık arkadaşlığımız da bitsin dedim birşey diyemedi zaten gitti. Şimdi adam gibi duruyi zaten ama bu sefer o da kıza yavşamaya başladı ama kız çok da yüz vermiyir sanki mesela çıkışta çocukla giderken bana diyor işte sunu durdurup birşey sorayım mı diye. Sen bilirsin dedim gitti sordu kız ona döndü ama bana baktığı gibi davrandığı gibi sıcak değildi, cocuga görüşürüz derken bile io kadar samimi değildi. Şimdilik ondan yana tehlike yok gibi ama ileride gerektiği cevabıverebilirim ona.(Ama kıza onun kadar zeki ve büyüleyici birisiyle sohbet etmekten zevk aldığımı ilk söylediğimde tokat atabilir sandım😁Ama sanki biri ilk defa söylermişcesine bir ifade takındı)(Ayrıca kızın hemen kabul edeceğini sanmıyorum,biraz daha konuşmak gerek gibi)

Geri
Yukarı