Bir oyuna 1200 TL verir misiniz?

Bir oyuna 1200 TL verir misiniz?

• Evet

• Hayır

• Kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Önceden bir oyuna 800 TL verir misiniz diye bir anket açmıştım. O konuda her 10 kişiden biri 800 TL vereceğini her 10 kişiden biri kararsız olduğunu her 10 kişiden 8'inin de bir oyuna 800 TL vermeyeceğine dair oy kullanmıştı. Şimdi bu durum bu kadar kısa zamanda 800 TL oldu 1200 TL. NFS Unbound oyunu 1200 TL. Evet oyunların da 1000 TL'yi geçtiğini gördük Peki bir oyuna 1200 TL verir misiniz? Bu oyun sizin en çok beklediğiniz en çok oynamak istediğiniz oyun olsun diyelim. Verirseniz neden verirsiniz vermezseniz neden vermezsiniz sebebini de belirtirseniz güzel olur.

Merak eden olursa diye önceki konum:

zamanında garrys mod'u 18 liraya değil de 3 liraya alabilelim diye 4 ay bekleyen çocuklarız biz... asla vermem!

Maddi gelir ile alakalı bir şey bence. 1200TL'yi rahat bir şekilde verebilecek olsam veririm. Tabii 1200TL bir oyuna vermek seni zorlamayacak bile olsa kabul edilebilir bir miktar değil kesinlikle, bunu belirtmek isterim. Şahsen en çok oynamak istediğim oyun dahi olsa şu an 1200TL veremem. Çünkü 1200TL benim aylık gelirimin yarısı neredeyse.

Vermem. 1200TL'ye sistemi geliştiririm daha faydalı olur.

Arkadaşlar burada sorun 50 doların 1200 liraya tekabül edebiliyor olması. Oyun yapımcıları keriz değiller ki başkasından 50 dolar kazanırken senden 20 dolar 10 dolar kazansın. Verirsin veremezsin bu ekonomi ile alakalıdır. Verebilecek ve birseyin eksilmeyecekken korsan oynamak ahlaksızlıktır. Ama vermeyeceksen oynama derdim hep artık denilemeyecek seviyeye geldi.

1200 TL'ye oyun alacağıma işlemcimi ve ekran kartımı değiştiririm daha iyi. İşlemci Xeon E5450, ekran kartı R9 270X ile degistiriyorum o fiyata.

Geri
Yukarı