Bir oyunu aldığınızda oynamak için kendinizi zorluyor musunuz?

Hangi korsan oyunun bilgisayarı çöp ettiğini gördün?

Laptopum vardı zamanında gezginlerden Warband yüklemiştim yükledim virüs buldu ve PC'yi formatlayamadan siyah ekran verdi işlemciyi yaktı ve arkadaşım korsan God of War yükledi PC'nin SSD çöp oldu.

Laptopum vardı zamanında gezginlerden Warband yüklemiştim yükledim virüs buldu ve PC'yi formatlayamadan siyah ekran verdi işlemciyi yaktı ve arkadaşım korsan God of War yükledi PC'nin SSD çöp oldu.

Arkadaşın o sakarlıkla orijinal oyun yüklese PC'yi yakar heralde. Bu da korsan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte böyle dertlere sahip olmamak için bedava oyunları dahi korsan oynuyorum. 👍
Bununla övünmek garip cidden. Hadi korsan oynarsın tamam, sorunum yok(eskiden olurdu.). Ama bunu da ballandıra ballandıra söylemezsin yahu.

Arkadaşın o sakarlıkla orijinal oyun yüklese PC'yi yakar herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC iyiydi kötü değildi bana da oldu korsan Miles Morales yükledim bir şey yok gibiydi ama arka planda ekran kartı %80 çalışıyordu.

Ayrıca kim kime 500 600 tllik oyunu bedava dağıtıyor amaç nedir bunu bile bilmeden yüklüyorsunuz

Ayrıca kim kime 500 600 tllik oyunu bedava dağıtıyor amaç nedir bunu bile bilmeden yüklüyorsunuz

PC iyiydi kötü değildi bana da oldu korsan Miles Morales yükledim bir şey yok gibiydi ama arka planda ekran kartı %80 çalışıyordu.

Ben de yükledim ekran kartı arka planda %1 bile çalışmıyor. Ne yapıyorsun Google'da "Ispaydır men beleş indir" diye aratıp karşına çıkan sitelere mi giriyorsun?

Geri
Yukarı