Kendinizi yakışıklı/güzel buluyor musunuz?

Vallahi dostum, 1.85 sarısın 26 yasındayım. Gercekten kizlarin Instagram'dan kulüplerden bana cok yürüdügü için kendimin gerçekten yakisikli oldugunu dusunuyorum

Ama bu is tiple olmuyor ki. Gercekten Instagram da arkadsına reeels olarak atacagın guzel kızlarla birlikte oldum,

Belki yuzune bakmayacagımız tipte ınsanlar tarafından red edildim.

İnanilmaz goreceli bir kavram.

Kendimle barışık biriyim bu yüzden kendimi yakışıklı buluyorum. Şuan 18 yaşındayım hedefimi derslerime verdiğim için kız arkadaş konularını bir tarafa attım. Tipim sevgili yapmaya yeterli mi? Bu göreceli bir kavram birine göre yakışıklıyımdır, diğerine göre çirkinimdir. Şunu da belirtmek isterim ki sevgili olmak için yakışıklı/güzel olmak gerekmez. Zamanı gelince her şey olur, merak etme.

Tip her şey değil, kızlarla konuşmasını bilen, espri yeteneği olan birisi çirkinde olsa sevgili yapabilir. Ben tipsizim. 4/10`um.

Kendimi epey çirkin buluyorum hicbir seye layık görmüyorum..
Neden hocam? Sizin seyrettiğiniz bir insan "tip herşey değildir" diyordu. :)

Tip her şey değil, kızlarla konuşmasını bilen, espri yeteneği olan birisi çirkinde olsa sevgili yapabilir. Ben tipsizim. 4/10`um.

Neden hocam? Sizin seyrettiğiniz bir insan "tip herşey değildir" diyordu. :)
Elraenn'den mi bahsediyorsun? Ben de 190 kumral yesil gözlü ve yakışıklı biri olsaydim tip her şey değildir derdim. Günümüzde tip her sey malesef kimse çirkin biriyle sevgili olmayi birak arkadaş olmak bile istemez yanında kötü görünür diye.

Benim kendimi yakışıklı veya çirkin bulmam bir anlam ifade etmez. Tamamen karşımdaki kişinin etkilenip etkilenmeyeceğiyle alakalı bir durum.

Ben de @zYevmiye gibi kendimle barışık birisiyim. 7-8 kilo fazlam var onu da verirsem maksimum mutluluk elde edebilirim. :)

Ayrıca evet, zamanı gelince oluyor. Sen yakışıklısın veya istiyorsun diye değil, zamanı gelince... Akışına bırakmak lazım.

Ek olarak şu da var: Yakışıklı olup olmaman sevgilinin olup olmamasıyla doğru orantılı değildir. Yakışıklısındır ama sevgilin yoktur, yakışıklı değilsindir ama sevgilin vardır.

Omzumun altına kadar uzanan saçlarım yapılıyken kendime 9/10 veriyorum, benim manita sürekli çok yakışıklı olduğumu söyler fakat ben sadece kuaför sonrası kendimi öyle görüyorum. Normal bir günde 6-7 puanı geçmiyorum fakat göreceli yani kimi mavi göz sever kimisi de kahve, bazısı olgun sever bazısı da baby face fakat kızlar için en değişmez şey boydur ve ben de genelde oradan kazanırım.

Geri
Yukarı