Bir şeyi çok isteyince olmuyor palavrası gerçek mi?

maliiiii

Picopat
Daha fazla  
Ben kara harp okulu sınavlarına hazırlanıyorum herhangi bir sağlık sorunum yok kalp olsun ciğer olsun diş olsun her neyse insanlar da şöyle bir algı var sen burayı çok istiyorsun her anlamda hazırlanıyorsun olmaz çok isteme bu nasıl bir palavradır sizin bir yorumnuz var mı arkadaşlarım?

Dostum toplumdaki kötü niyetli insanlar, kendilerinin başaramayacağı şeyler için senin azmini kıskanır. Sahte dostları ayıklaman için en güzel yöntemlerden biridir çabalamak.

Aksine ne kadar çok isteyip onun üzerine çalışırsan evrene bir mesaj yollarsın ve bütün evren o işin olması için harekete geçer. Ben buna inanıyorum. Çok istemeye devam et. Başaramazsan da en azından denedim dersin. En azından denedim demek, hiç denemedim demekten bin kat daha iyidir. Ki bu kötü olan senaryo, iyi senaryoda başarmak var. İnsanları umursama, genel olarak insanımız kendinden başkalarının başarılı olmasını istemezler, hep aşağı çekmeye çalışırlar.

Tam tersi azimle çalışıp istediğini elde edemeyeceğin şey yoktur bana göre çevrendeki insanların sana köstek olmayı bırakıp destek olması lazım.

Ben kara harp okulu sınavlarına hazırlanıyorum herhangi bir sağlık sorunum yok kalp olsun ciğer olsun diş olsun her neyse insanlar da şöyle bir algı var sen burayı çok istiyorsun her anlamda hazırlanıyorsun olmaz çok isteme bu nasıl bir palavradır sizin bir yorumnuz var mı arkadaşlarım?

Tamamen palavra. Aksine bir şeyi çok isteyip onun için çabalarsan o şey eninde sonunda gerçekleşir. İstemek ile beraber onun için çalışmak da gereklidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı