Bir Technopat gerçeği

Alternatif markalara karşı sosyalde bir önyargı vardır. Corsair, Logitech, HyperX, Asus gibi markalar dışında tavsiye bulmak oldukça zordur.

Not: Rampage, Everest veya Frisby değil kastım. Orta segmentte kaliteli malzeme kullanan f/p ürünler nedense arkaplanda bırakılıyor burada.

Alternatif markalara karşı sosyalde bir önyargı vardır. Corsair, Logitech, HyperX, Asus gibi markalar dışında tavsiye bulmak oldukça zordur.

Not: Rampage, Everest veya Frisby değil kastım. Orta segmentte kaliteli malzeme kullanan f/p ürünler nedense arkaplanda bırakılıyor burada.
Frisby guzel. 2 yildir icinde gelen PSU ile kullaniyorum.

Asosyal Necmi'yi de banladilar. Cocuk asosyaldi ve burada derdini anlatiyordu.
Evet, onu unutmuşum. O biraz daha yakın zamanlardaydı Erdem'e göre. Tatilde çay eşliğinde Necmi'nin dertlerine çözüm arıyordum bütün forumla birlikte. Adamın işi çözümü uygulamaya koymaktan ziyade çözüm yolu aramaktan ibaretti.
Erdem alsırt ise banlanmadı diye biliyorum geçenlerde açmıştı konu ismi değişmişti herhalde.
Hakim değilim, en son ban yedi diye hatırlıyordum. Sonrasında af çıkmıştır belki kendisine.

Bir Technopat gerçeği Recep Baltaş her zaman üstündür. Kuralları bile çiğneyebilir.
Kuralları koyan o değil mi zaten dostum? :) Ek olarak özel iletişim adresi dışında çiğnediğini de görmedim ama o özel iletişim adresi kuralının olma olayı da zaten soruların forum dışına taşınmaması. Konu açmaya o kadar aciz adam var ki bilgili kişilerden gider Discord ister, Discord üzerinden yardım ettirir kendisine. Sonra da forumdan çeker gider ve o bilgi havada kalır. Bu kuralı çok yerinde buluyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı