Bir uzay gemisinde gidiyormuşuz gibi yazın

Ben yatıyorum o zaman, olur da yemek yeme imkanı bulursak beni de uyandırır mısınız?
Herkes uyku kapsüllerinden çıktığında herkese ölüm sandvici verilecek. Yalnız doğru yiyin yoksa ölürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes uyku kapsüllerinden çıktığında herkese ölüm sandvici verilecek. Yalnız doğru yiyin yoksa ölürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama şimdi ben bunu düşünmekten uyuyamam. ☹️

Espiri oranını %60'a düşür.

Hocam sakın bana Mustafa karataş'tan korktuğunuzu söylemeyin.
Saçmalama asker şimdi geminin komutasını kısa süreliğine sana vereceğim gemi kullanmayı biliyorsundur değil mi? Sen gemiyi kullanırken bende onların gemisine kendi özel zırhımla uçarak içerde ki komutayı ele alacağım böylece iki gemimiz olacak.

Saçmalama asker şimdi geminin komutasını kısa süreliğine sana vereceğim gemi kullanmayı biliyorsundur değil mi? Sen gemiyi kullanırken bende onların ge misine kendi özel zırhımla uçarak içerde ki komutayı ele alacağım böylece iki gemimiz olacak.

Hocam, cübbeli Ahmet hocayı gördüm hocam, korkuyorum hocam... Bizi bırakmayın...

Geri
Yukarı