Bir yazılımcı Elementary OS mu yoksa Manjaro mu kullanmalı?

Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhaba. Çoğu zaman yazılım ile ilgili konu açıyorum ve birbirinden güzel biri Arch tabanlı biri Ubuntu tabanlı iki estetik görünümlü Linux işletim sistemi buldum. İkisi de araştırdığıma göre eklenti paketleriyle Türkçe olabiliyormuş. Ben şahsen ikisini de sevdim ancak sizce yeni bir bilgisayar alırken Manjaro OS mu Elementary OS mu önerirsiniz? Önerleriniz altın değerindedir. :)

Dosya Ekleri

• indir (4).jpg
    indir (4).jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de araştırdığıma göre eklenti paketleriyle Türkçe olabiliyormuş.
Kendiliğinden Türkçe olması gerek ikisinde de.

Çoğu zaman yazılım ile ilgili konu açıyorum ve birbirinden güzel biri Arch tabanlı biri Ubuntu tabanlı iki estetik görünümlü Linux işletim sistemi buldum.
Stok görünüme baktınız sanırım. KDE Plasma veya GNOME'u özelleştirip ElementaryOS'tan çok daha güzel gözüktürebilirsiniz.

Yazılım için ikisi de iş görür. Bence ikisini de deneyip kendiniz karar verin.

Merhaba. Çoğu zaman yazılım ile ilgili konu açıyorum ve birbirinden güzel biri Arch tabanlı biri Ubuntu tabanlı iki estetik görünümlü Linux işletim sistemi buldum. İkisi de araştırdığıma göre eklenti paketleriyle Türkçe olabiliyormuş. Ben şahsen ikisini de sevdim ancak sizce yeni bir bilgisayar alırken Manjaro OS mu Elementary OS mu önerirsiniz? Önerleriniz altın değerindedir. :)

Bir yazılımcı şu dağıtımı kullanmalı diye bir soru yok aslında. Bütün dağıtımlar üç aşağı beş yukarı aynı fonksiyonları sağlar.

Geri
Yukarı