Biraz ciddi olalım, Kılıçdaroğlu kazanamayacak

Aynen, Adana, Şanlıurda, Kahramanmaraş gibi bir çok ilde milleti gasp edip tek kişinin bastığı 200 den fazla oyu hiçe sayalım. Konuştukça batıyorsun :D

Ama maalesef birdaha seçim de bunlar yaşanmayacak, seçim gelene kadar aç köpekler gibi sokaklara döküleceksiniz. Devlet borç alacak ödeyemeyecek ve toprakların elden gidiş hızını izleyeceksiniz :D alın size vatancık :)

Gel hadi biraz da ekonomiden konuşalım @405668, asgari ücretli biri 2+1 ev 1.600.000 TL ev almaya
Bence sizin gibi herifler oy kullanmasın. :D

2018'de CHP veri düzenleyemedi, şimdi de aynısı oldu diyorum. İkinci turu da kaybedecekler diyorum. 49,5 Recep Tayyip Erdoğan almış, 5,30 Sinan Oğan almış, kazanma ihtimali mi var Kılıçdaroğlu'nun? Sen ekonomi diyorsun?

Ekonomiyi savunduğumu nerede gördün?

Siz uyuyun, size 2028'de de bu son seçim bilmem ne diye kandıracaklar. Onu da kaybeder sizinkiler. :D
Sen uyuma her şey biliyorsan dostum :D

Bildiğim manada diktatörse senin bu mesajı yazamaman gerekebilir.

Canım kardeşim herif şuan diktatörlüğünün yarısında bu seçimi kazanırsa ki kazanacak, tamamen diktatör olacak. Birde yok bu herifi eleştiremezsin falan diyorsun. Sen bu seçimi kazanırsa gör bakayım.

Ayrıca herifi eleştirdi diye Beyaz Kurt,Sadece Enes, geniuskender polis abilerimizlerle çay içti.

Daha çok alınan vardır, biz bilmiyoruz.

Son düzenleme:
Yahu siz böyle yapınca kaybediyoruz. Bu "Öğretilmiş Çaresizlik" tir. Sizin böyle düşünüp moral bozmanızı istiyorlar. 21 Yıldır bu halka sadece bunu öğrettiler. Neden umudumuzu keselim ki? Bunlar böyle istiyor. Senin bir aktroll olup olmadığını bilmiyorum. Ama eğer öyle değil isen yazık. Aktroll isen daha da yazık.
Bize ne S.Oğan'ın omurgasızlıkta bilmem ne partisine fark attığından ? Sen böyle yapınca kaybediyoruz biz.

Yahu siz böyle yapınca kaybediyoruz. Bu "Öğretilmiş Çaresizlik" tir. Sizin böyle düşünüp moral bozmanızı istiyorlar. 21 Yıldır bu halka sadece bunu öğrettiler. Neden umudumuzu keselim ki? Bunlar böyle istiyor. Senin bir aktroll olup olmadığını bilmiyorum. Ama eğer öyle değil isen yazık. Aktroll isen daha da yazık.
Bize ne S.Oğan'ın omurgasızlıkta bilmem ne partisine fark attığından ? Sen böyle yapınca kaybediyoruz biz.

%49.5 almış bir adaya karşı hiçbir şansımız yok denecek kadar az, o ihtimal gerçekleşemeyecek maalesef.

Milliyetçi-Muhafazakâr anadolu halkını almak yerine, kürtçü ve seküler yapıda ki azınlığı almayı tercih ettiler.

%49.5 almış bir adaya karşı hiçbir şansımız yok denecek kadar az, o ihtimal gerçekleşemeyecek maalesef.

Milliyetçi-Muhafazakâr anadolu halkını almak yerine, kürtçü ve seküler yapıda ki azınlığı almayı tercih ettiler.
Çalındığı kanıtlanan oylar ?

5 sayfadır, aynı şeyi söylüyorum nafile gibi. Zaten oylar çalındı, yine çalacaklar bu yüzden yine kazanacaklar ve bu ezik muhalefet yine sesini çıkarmayacak diyorum.
O-o-off. Tamam. Nazik olmaya çalışacağım. Biraz kafanı kaldır ve şunları bir oku:
Ayrıca maaşın ne kadar ? Mesaj başına bile 100'lerce alanlar var sizin meslekte diye duydum.

O-o-off. Tamam. Nazik olmaya çalışacağım. Biraz kafanı kaldır ve şunları bir oku:
Ayrıca maaşın ne kadar ? Mesaj başına bile 100'lerce alanlar var sizin meslekte diye duydum.

Klasik y-chpli muhalif, önceki sayfalara kaldır kafanı bak bakayım aktrollere ne yazmışım.

28 mayısta aşırı zayıf iktidara karşı yenilginizi nasıl üzüleceksiniz çok merak ediyorum, anadolu halkını almak yerine kürtçü ve seküler azınlığa hitap eden Kılıçdaroğlunu savunmaya devam edebilirsiniz.

Klasik y-chpli muhalif, önceki sayfalara kaldır kafanı bak bakayım aktrollere ne yazmışım.

28 mayısta aşırı zayıf iktidara karşı yenilginizi nasıl üzüleceksiniz çok merak ediyorum, anadolu halkını almak yerine kürtçü ve seküler azınlığa hitap eden Kılıçdaroğlunu savunmaya devam edebilirsiniz.
Bu lafları ekmeğin arasında sana ellerimle yedirteceğim seçimden sonra. Asla umudunu kaybetme.

Canım kardeşim herif şuan diktatörlüğünün yarısında bu seçimi kazanırsa ki kazanacak, tamamen diktatör olacak. Birde yok bu herifi eleştiremezsin falan diyorsun. Sen bu seçimi kazanırsa gör bakayım.

Ayrıca herifi eleştirdi diye Beyaz Kurt,Sadece Enes, geniuskender polis abilerimizlerle çay içti.

Daha çok alınan vardır, biz bilmiyoruz.
Çay içti ama yine o videoları yapabiliyor. Ki yer yer çok ağır üsluplu olabiliyorlar hatırladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı