Biriyle nasıl tanışabilirim?

@kral nemesiz arkadaş boş iş madem zaman kaybı ne diye buraya gelip insanlarla mesajlaşma peşindesin. Su gibi ekmek gibi sosyalleşmek de bir ihtiyaç. İnsanları menfaat makinesi olarak görmek yerine sosyal varlık olarak görmek gerekiyor bazen. Onların da duyguları var ya hani. 🙃

@kral nemesiz arkadaş boş iş madem zaman kaybı ne diye buraya gelip insanlarla mesajlaşma peşindesin. Su gibi ekmek gibi sosyalleşmek de bir ihtiyaç. İnsanları menfaat makinesi olarak görmek yerine sosyal varlık olarak görmek gerekiyor bazen. Onların da duyguları var ya hani. 🙃
Uzaktan güzel ve isteklerimin doğrultusunda konulara bakıyorum :D. Benim için güzel geçiyor yani.

Yanlış anlaşılmalar, hatalar. En büyük aşklar.
Git tanışmak istediğin erkek veya kadın ayrımcılık yok, sağlam bir yumruk çak, kavgayla başlatırsan birbirinize yumruk atmaya devam ettikçe tıkanmazsınız devam ettirememekten korkmayın eninde sonunda biri diğerine acıyıp duracaktır o zaman o iş olur.

Biriyle tanışamıyorum yakın arkadaş olamıyorum. Mesela yeni bir dershaneye yazıldım orada hiç arkadaşım olmadı. Yanında rahat durabileceğim kısacası biriyle nasıl arkadaşça tanışabilirim?

18 yaşındayım sevgilim dışında arkadaşım yok öz güven bazlı biraz ama birisiyle konuşmaktan korkmamak gerekiyor yanına gitcen selam vercen konu konuyu açar zaten konuştuğun kişi erkekse ikinizin ortak konusunu bulup oraya çekebilirsin futbol romanlar filmler falan konuştuğun kişi kızsa öz güven daha ön planda olması lazım titreyerek konuşmamak lazım ben istediğim herkesle konuşacak kapasitedeyim ama istemiyorum niye bilmiyorum.

Git tanışmak istediğin erkek veya kadın ayrımcılık yok, sağlam bir yumruk çak, kavgayla başlatırsan birbirinize yumruk atmaya devam ettikçe tıkanmazsınız devam ettirememekten korkmayın eninde sonunda biri diğerine acıyıp duracaktır o zaman o iş olur.

Dhishdisdhjshsjs karşısındaki cüsseliyse napcak.

Baya iyi taktikmiş yarın hemen deniyorum 😂

Geri
Yukarı