Bisiklet sürerek kilo verebilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arabalarla yarışmaya çalışıyorsun, (genelde yeniliyorsun) ama çok güzel bir duygu oluyor ya.
Ve sonra araba seni eziyor ve kafan kopuyor, sinyal kesiliyor :)

Bisiklet sporu belirgin biçimde kilo vermene sebep olmasa da almanı engeller, eğlenceli bir spordur, aktivite olarak ekleyebilirsin hayatına.

Ve sonra araba seni eziyor ve kafan kopuyor, sinyal kesiliyor :)

Bisiklet sporu belirgin biçimde kilo vermene sebep olmasa da almanı engeller, eğlenceli bir spordur, aktivite olarak ekleyebilirsin hayatına.
El bırakarak mahalleyi turluyordum. Hatta o kadar geliştirdim ki bi arada ayakta bile el bırakmıştım sonra geri geri düşmüştüm. :D Küçükken...

İnanmayacaksın belki ancak ön kaldırmasını bilmiyorum. İnan bana bilmiyorum.
Bunun nedeni bisikleti gerektiği gibi sürmemden kaynaklanıyor, her işinizi kurallara uygun yapın derim.
Tek el bırakmak bile sakıncalı :)

İnanmayacaksın belki ancak ön kaldırmasını bilmiyorum. İnan bana bilmiyorum.
Bunun nedeni bisikleti gerektiği gibi sürmemden kaynaklanıyor, her işinizi kurallara uygun yapın derim.
Tek el bırakmak bile sakıncalı :)
Aynen katılıyorum. Küçükken arkadaşlarla hep bir yarış vardı yaparsın yapamazsın diye. Şimdi salakça geliyor. Normal bir şekilde keyfini çıkararak sürmek iyi oluyor.

Daha 3 gün önce durağan trafikte arkadan servis aracı çarptı, ilk kazamı 3 gün önce yaptım.
Sağlam pozisyonda durduğum için, eller armut toplamadığı için hasarsız atlattım :)
Bizim hayatımız ancak bizim için değerlidir, başkasının şansına bırakmayalım yinede.

Kilo vereyim derken canımızdan olmayalım yani. Konuyu da kaydırmayalım tabi.

Aynen öyle. Geçmiş olsun bu arada. İstanbul'da özellikle dikkat şart. Ummadığın anda vuruyorlar. :)

Size çok basit ve etkili bir yöntem tavsiye ederim. Adı:Yürüyüş

Her gün 1 saat yürüyün. Yaklaşık 6km mesafe eder. Telefonunuza nike running uygulaması yükleyin ve buradan takip edin. Size zamanla ödüller vererek teşvik ediyor.

Yürüyüşü yemekten 2 saat sonra yapın. Geldikten sonra evde mekik hareketi ve squad yapın. Sayılarınızı zamanla arttırın. Bunlar ilk başta size yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı