Elektronik Bitfenix Victory Kasa 649TL

Kasayı şimdi sipariş ettim. Önerilmeyen markaların ikinci elleri bile 1K civarına satılıyorken sıfır kasayı bu fiyata almak mantıklı geldi. Şimdiki kasamın hava akışı berbat, ön ve arka tarafa 9 cm fan takılıyor. Bu kasanın daha kötü olacağını sanmam :) Kurulum bittikten sonra görsel atarım.
Hocam aldığınızda mümkünse deneyiminizi anlatır mısınız? Ben de almayı düşünüyorum. Bir de hangi kasadan geçiyorsunuz?

@kaane bildiğimiz eski kasalar hocam. Ön ve arka en son 92mm destekliyor, 120mm bile yok. İkinci el kasa fiyatlarına göre çok uyguna geliyor. İleride sıcaklık sorunu olursa ön paneli keser biçer mesh yaparım :) Kasa gelince detaylı resimlerini çekip buraya atarım.

Çok ısınan bileşenler kullanılmadığı sürece önünün kapalı olmasının dezavantaj olacağını düşünmüyorum. Eğer ekran kartı, işlemci zaten ısınan ürünlerse önünün açık olmasının da ciddi fark yaratacağını düşünmüyorum. Bu fiyata bedava sayılır.

@hyperchondriac ilk sayfada birkaç fotoğraf paylaşılmış. Benim sipariş daha kargoya verilmedi ulaşınca buraya yazarım.

@01dead hocam kasanın ön panel uzunluğu kaç cm? Sarı ile çizilen yerin ölçüsünü alabilir miyim?
5D5B11AE-FD07-43BA-B42D-692A18241568.jpeg

Son düzenleme:
@hyperchondriac ilk sayfada birkaç fotoğraf paylaşılmış. Benim sipariş daha kargoya verilmedi ulaşınca buraya yazarım.

@01dead hocam kasanın ön panel uzunluğu kaç cm? Sarı ile çizilen yerin ölçüsünü alabilir miyim?
Eki Görüntüle 1941730
hocam kasayı verdiğim için ölçemeyeceğim fakat yardımcı olursa fsp cmt211a ve gamepower mythrill den uzundu, müşteri alana kadar yan yana durdukları için biliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_1025.jpeg
    IMG_1025.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_1026.jpeg
    IMG_1026.jpeg
    224,3 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_1027.jpeg
    IMG_1027.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 94
Kargoyla 739 TL'ye geldi yine çok uygun. Teşekkür ederim. Bilgisayar toplamaya ufak ufak başladım şu aralar ilk parça kasayla başlayalım bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı