Black Friday indirimleri beklenmeye değer mi?

PoyrazNbieX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba biliyorum bu başlık altından bir sürü konu var fakat biliyorsunuz dolar 7'leri gördü son birkaç gün içerisinde. Normalde ben Temmuz gibi bir PC toplayacaktım ama sizce [doların daha fazla yükselmeyeceğini (veya düşeceğini) varsayıyorum] bu kurda Black Friday indirimlerini beklemek mantıklı mı? Mantıklıysada ne kadar mantıklı yani fiyat farkı vb. ne kadar olur? Bu konuda fikirlerinizi almak istedim.

Teşekkürler Ama umutlarımız da bi yandan Doların düşmesiyle
herkesin temennisi bu yönde ancak piyasa kesin birşey söyletmiyor maalesef arkadaşlara katılıyorum, vatan kdv ve ince hesap gaming indirimleri güzel indirimler, kasım ayı uzak bir gün ve her geçen gün ürünler ciddi anlamda artıyor örneğin vatan comp'da asus rog strix O:C 2800 tl idi şuan 4500tl en uygun n11 de 4000 TL yani indirime girse bu ürün ilk fiyatıyla ne kadar oynarki

Şu anki durumda bilgisayar toplamak pek mantıklı değil gibi fiyatlar çok yükseldi acıkcası. Eğer beklemek istemezsen indirim bakarak parça parça alabilirsin ikinci el fiyatları bile şu an için çok yüksek.

Çoğu üründe üretim yapılamıyor, stok kalmadı bu virüs durumu geçse dahi birden bitmeyecek. Virüs durumu tamamen sona erse dahi firmaların kendilerine gelmedileri için en az 1-2 yıla ihtiyacı var. Black friday'e kadar ortalıkta ürün kalmayacağını düşünüyorum. Şuanda öncelik olarak insan sağlığına yönelindi 2-3. derece ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmuyor. Avrupa'nın durumu önümüzde Avrupa bu durumdayken siz o sistem toplama işini 3 yıl sonraya erteleyin. Türkiye bu durumda çok büyük zarar gördü insanımız hala delicesine para harcıyor özellikle böyle durumlarda halkımız daha fazla para harcıyor ihtiyacı olmayan şeyleri bile alıyor. Türkiye borsasının kısa bir süre içerisinde (2/3 yıl) toparlayacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı