Ryzen 5 beklenmeye değer mi?

Dostum ne ön siparişinden bahsediyorsun satışa çıktı bile ABD'de satışı deneme ürünleri önceden dağıldı ve o deneme ürünlerinden sızdırılan veriler var. Güldürdünüz beni.
Ryzen ve Kabylake İşlemci Fiyatları
Intel / AMD En Güncel İşlemci Modelleri Teknobiyotik.com'da !
Bilgisayar Amd İntel Cpu İşlemciler - Vatan Bilgisayar Sadece vatanın stoklarında yok benim gördüğüm, hepsiburada falan satış yapıyor şuan.

"Sızdırılan" verilere güvenmiyorum. Bir şirket perspektifinden bakınca da piyasadaki rakibinden daha iyi ürettiğin bir ürünü daha ucuza satmak pek mantıklı gelmiyor. AMD işe dün başlamış bir şirket değil. Kendi taraftarları ve müşterisi var ve bu konuda bir sorun yaşamıyor. Aynı fiyata koyabilir ve pekala insanlar yine AMD'ye yönelebilir bu verilere bakarak. Amaç Intel'in işini kırmak dahi olsa "ucuza satmanın" esprisi yok. Bana göre fiyatının karşılığını verecek. Bekleyip görelim.
Teknoloji meraklısı olup yeni bilgisayar aldığında heyecanlanmıyorsan sende sıkıntı var demektir.

Çok saçma olmadı mı? Yeni bir ürün aldığımda her insan gibi heyecanlanırım. Ancak alıp kullanmadığım bir ürünü savunmam. Mantıken de savunamam. Benim tartıştığım şeyle senin yorumunu kattığın şey çok farklı. Gözden geçir bence.

Edit: Yorum

"Sızdırılan" verilere güvenmiyorum. Bir şirket perspektifinden bakınca da piyasadaki rakibinden daha iyi ürettiğin bir ürünü daha ucuza satmak pek mantıklı gelmiyor. AMD işe dün başlamış bir şirket değil. Kendi taraftarları ve müşterisi var ve bu konuda bir sorun yaşamıyor. Aynı fiyata koyabilir ve pekala insanlar yine AMD'ye yönelebilir bu verilere bakarak. Amaç Intel'in işini kırmak dahi olsa "ucuza satmanın" esprisi yok. Bana göre fiyatının karşılığını verecek. Bekleyip görelim.

Çok saçma olmadı mı? Yeni bir ürün aldığımda her insan gibi heyecanlanırım. Ancak alıp kullanmadığım bir ürünü savunmam. Mantıken de savunamam. Benim tartıştığım şeyle senin yorumunu kattığın şey çok farklı. Gözden geçir bence.

Kişinin kullanmadığını nerden biliyorsun? Ayrıca satışa sunulmadan önce testerlere gönderilen ürünlerin tanıtımı bolca mevcut onların yorumları çoğunlukla belirleyici oluyor bu tutumda.

Kişinin kullanmadığını nerden biliyorsun? Ayrıca satışa sunulmadan önce testerlere gönderilen ürünlerin tanıtımı bolca mevcut onların yorumları çoğunlukla belirleyici oluyor bu tutumda.
Kullanan kişi başkaları tarafından yapılan testlerin verilerini paylaşma ihtiyacı duymaz sanırım. Ben beklemeyi tercih ediyorum. Hayırlısı. Lütfen alıntılayıp cevap yazmayın tekrar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı