Bloody v3 İncelemesi

Biraz fazla soruyorum, özür dilerim . Mouse dan memnun musunuz? Herhangi bir sıkıntı çıkardı mı size? Ergonomisinden ve ya kalitesinden ödün veriyor mu zaman ile?
Sorucaksınız tabii ki cevaplamak görevimiz 1 Seneyi geçmiş olmasına rağmen bi sıkıntı çıkarmadı. QCK mini ile kullanıyor olmam performansını ciddi manada artırıyor. Tek ufak sıkıntısı baş parmak kısmı biraz terletiyor.

Sizce Bloody v3 mü yoksa a9 mu?
Ben görüntü olarak Bloody V3'ü daha çok sevdiğim için aldım. Yoksa boyut vb. olarak neredeyse aynı mouselar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür Ederim .

Mouse'un herhangi bir driverı var mı? Logitech de olduğu gibi Gaming Software vb. bir yazılım var mı var ise indirmek zorunlu mu? Yani makro vb. atamalar yapmayacağım. Normal günlük kullanım gibi düşünebiliriz.

Evet Bloody adlı bir yazılımı var. İndirmeseniz de olur ama DPI ayarları yapamayabilirsiniz indirmezseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok teşekkür ederim. Kısa süre içerisinde satın almayı planlıyorum. Tekrar tekrar teşekkür ederim .

Hocam merhabalar. Ürünü Türkiye'de aradım fakat bulamadım. Tasarımsal ve ergonomi olarak f/p ürünü. G300s kullanıcısı olarak elim claw tutuşu yüzünden uzun süre kullandığımda rahatsız oluyorum. Sade bir tasarım olan v3'ü aradım fakat bulamadım. Siz tam olarak nereden aldınız veya nasıl satın alabilirim? Onun yerine a9'u alsam pek bi fark var mıdır? Gördüğüm kadarıyla donanımsal olarak aynı fakat sadece a9'dan 1cm daha uzun.
A4 Tech Bloody A9 Gaming Mouse - n11.com

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…