Bloody v3 İncelemesi

Merhaba. Bugün sizlere Vatan Bilgisayar'dan 88 TL'ye almış olduğum Bloody v3 mouse'un incelemesini yapacağım. G300 alacaktım ama elime alıp deneyince fırlatıp atasım geldi mouse'u. Ergonomi bu kadar mı kötü olur!

Sayısal özellikleri geçiyorum. Onları siz bulabilirsiniz. Ben size sayısal olmayan şeyleri söyleyeceğim.

Kutu İçeriği:
İçinden Mouse ( :eek: ), Yedek Skatezler (Bu muthiş bir +), Temizleme bezi. Ve Kullanma kulavuzu, garanti belgesi çıkıyor.

123.jpg

Tasarım ve Ergonomi:
Ergonomisi çok iyi. Deathadder'a çok benziyor zaten mouse :). Mouse'un üstündeki kaplama çok hoşuma gitti. Terletmiyor, terletse bile eliniz kaymıyor. Ayrıca mat bir görüntü oluşturduğundan şık da gözüküyor.

1717.jpg

777.jpg

888.jpg

Malzeme Kalitesi:
Bu fiyat için çok iyi ama genel olarak ortalama kalıyor. Mouse'un skatezleri çok hoşuma gitti. Gerçekten yağ gibi kayıyorlar. Her bölgenin üçer tane yedeğinin olması da cabası.

564.jpg

18.jpg

Işıklandırma:
Mouse'un arkasında nefes alan( Düşük frekansta yanıp sönüyor ) bir kırmızı el işareti var.

ısık.jpg

Önünde ise scroll tuşu modunuza göre 3 renge sahip.

12.jpg

11.jpg

10.jpg

Mouse Yazılımı:
Mouse'un yazılımı 3'e bölünmüş. 3. bölümü almak için para ödemeniz gerekiyor ve bunu yarın almayı düşünüyrum. En başta almayacaktım ama sekmeme ayarları filan gerçekten güze ve ayrıntılıymış. Yarın alıp video paylaşırım.

Artılar ve Eksiler:
+ Ergonomi muhteşem
+ Malzame kalitesi
+ Kutu içeriği
+ Mouse optiğinin kapalı olması ve toz tutmaması
+ Kablonun örgülü olması
+ Kauçuğumsu kaplama (y)
+ Skatezlerin kalitesi ve yanında toplam 12 skatezin daha gelmesi.

- Yazılımın üst seviye versiyonunun ücretli olması
-Arka ışığın sürekli nefes alması. Ayarlayamadım ben ayarlanıyorsa da.

Son olarak G300'ün ergonomisini beğenmeyenler için şiddetle öneririm. Aslında g300'ü beğenenlere de şiddetle öneririm :)

Sorularınız varsa bekliyorum.

* Fotoğraflar daha güzeldi normalde boyutunu küçültmek için biraz kalite düştü. 12 MB'lık resimler vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf bu mouse'u yazılımı için almayanlar var ve bende almayacagım fiyatına göre şuan G300S gayet güzel.
Şahsen ben makro kullanmamayı, serçe ve yüzük parmağımın boşta kalmasına tercih ederim. Ayrıca g300 avuç içi bir mouse değildir claw griptir. Yani :
asdfasdfa.jpg

Böyle tutmak içindir. Öyle avucunuzun içini doldurarak kullanmak için değildir. Ben de böyle kullanmadığım için tercih etmedim. Ben palm grip kullanırım. Yani avucum mouse'a değer.

Hayırlı olsun öncelikle. Sadece yazılım için mouse almam. Yazılımla işim de olmaz pek aslında. Bu yüzden bende düşünüyorum bu modeli. Güle güle kullanın. CS:GO'da kullanmazsınız yazılımla umarım, malum VAC'ler havada uçuyor. :D

Hayırlı olsun öncelikle. Sadece yazılım için mouse almam. Yazılımla işim de olmaz pek aslında. Bu yüzden bende düşünüyorum bu modeli. Güle güle kullanın. CS:GO'da kullanmazsınız yazılımla umarım, malum VAC'ler havada uçuyor.
Öncelikle teşekkürler. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Ama maalesef CS:GO ya sahip değilim. Sahip olsam da kullanmam zaten. Yasak olduğunu biliyorum. Yasak olmayan oyunlarda neden kullanmayayım ama :D

Bende önceden V7 almayı düşünüyordum ama daha sonra V3 gözüme daha güzel gözüktü. O yüzden bende V3 aldım. Mouse 'ın ergonomisi muhteşem. Süper bir mouse. Güle güle kullan :)

Yalnız mouseun baş parmak koyma yerine denk gelen ızgaralı tasarım terleme yapıyor.

Bu arada bende böyle bir ürün çıkmadı ? Sadece temizleme bezi stickerlar vesaire var. Zaten kutu tasarımında ki renklerde de hafif farklar var. Mesela benim kutunun üst tarafı gri, metalimsi bir renk. Bloody logosu dörtgen bir çerçevenin içine alınmış.

18-jpg.91043

Yalnız mouseun baş parmak koyma yerine denk gelen ızgaralı tasarım terleme yapıyor.

Bu arada bende böyle bir ürün çıkmadı ? Sadece temizleme bezi stickerlar vesaire var. Zaten kutu tasarımında ki renklerde de hafif farklar var. Mesela benim kutunun üst tarafı gri, metalimsi bir renk. Bloody logosu dörtgen bir çerçevenin içine alınmış.
Evet orası biraz terletiyor ama tırtıklı olduğundan eliniz kaymıyor fazla. Yedek skatezlere gelince, o resmini attığım siyah şey en üst resimdeki sticker'ın solundaki şeyin içinden çıkıyor. Bu mouse'un en büyük artılarından biri bu bence. Siz de de çıkarsa çok iyi olur. Bu arada kutunuzun resmini atar mısınız. Merak ettim de :)

Evet orası biraz terletiyor ama tırtıklı olduğundan eliniz kaymıyor fazla. Yedek skatezlere gelince, o resmini attığım siyah şey en üst resimdeki sticker'ın solundaki şeyin içinden çıkıyor. Bu mouse'un en büyük artılarından biri bu bence. Siz de de çıkarsa çok iyi olur. Bu arada kutunuzun resmini atar mısınız. Merak ettim de :)
Sürüm farkı var sanırım. Çünkü kutu tasarımı baya farklı az önce fark ettim.

sad.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı