BMW 5.25d x-Drive incelemesi

Aracın ekstrası vs bir sürü şeyi var. Motoruna dahi indim, intercoler vs bir sürü sayamayacağım şeyleri değişti. Akrapovic orijinal bu arada. Sarı sitede güya çok özel denileni 900k fiyata satıyorlar ama ben o kadar vermem. Daha ucuza veririm hemen satılır zaten, aslında bu araçla 5.25 piyasasını bile indiririm. :D Satsam 700 altına vermem.
Bu araç ile aynı mı bu? :D
Hocam Instagram'da sarı sitedeki kazalı veya abartı ilanları ifşalayan bir sayfa var adını reklam olmasın diye vermedim. Tonlarca yalancı dolaşıyor sitede. Özellikle galericiler.

Fotoğraf konusuna gelirsek, çekebildiğim kadar işte. Hem ben fotoğrafları beğendim, 11 ile bu kadar oluyor.
Biliyorum İphone 11 ile çektiğinizi. :)

Ancak 11 ile daha iyisi ortaya çıkabilir, sadece farklı açılarda birden fazla kare çek ve hoşuna gideni seç.
Deep Fusion ile de daha fazla detay yakalayabilirsin.

Desene sis farlarından ele veriyor kendini :) .Bu tip 'sleeper' diyerek de ifade edilen dıştan çok ahım şahım olmayan şaka makinelerinin hastasıyım hocam.
M5'e çevirmek istesem çamurluk ve önü değiştirirdim ama böyle daha keyifli oluyor. CLA 45 geçtiğim zaman adam benzinlikte abi M5'i 520'ye mi çevirdin demişti. :D
Tam şaka makinesi bu.

Kaza testi bekliyoruz dememeliyim, kaza testi bekliyoruz dememeliyim... Hayırlı olsun hocam bu arada :)

Geri
Yukarı