Body Building ve Ek Gıdalar Üzerine Bilgi

Abi onu bırak sen bana CLA ve L-Carnitine işe yarar mı onu söyle? Sakıncası var mıdır bu ikilinin? :D CLA yağ depolanmasını enggelliyor diye biliyorum, L-Carnitine'de termojenik bişey seni ısıtıp daha fazla ter attırıyo. Yaz sıcağında bayılmıyım. :D

Aga Trapez yap, omuz yap, deltoid yap o ne biçim vücut öyle ? Bende rahat göğüs dansı yapabiliyorum :D Hani sıkıp bırakıyorlar ya.

Abi onu bırak sen bana CLA ve L-Carnitine işe yarar mı onu söyle? Sakıncası var mıdır bu ikilinin? :D CLA yağ depolanmasını enggelliyor diye biliyorum, L-Carnitine'de termojenik bişey seni ısıtıp daha fazla ter attırıyo. Yaz sıcağında bayılmıyım. :D
Sakın kullanma. Özel hiçbirşey kullanma.
Hepsi zararlı dostum.
Sadece yumurta kırmızı et ve beyaz et ye özel olarak.

- - - Güncellendi - - -

Aga Trapez yap, omuz yap, deltoid yap o ne biçim vücut öyle ? Bende rahat göğüs dansı yapabiliyorum :D Hani sıkıp bırakıyorlar ya.
Omuz zaten var dostum.
Salonda en iyi yerin omuz ve kanatların diyorlar.
Göğüslerde iyi diyorlar.
Ha bir hafif sarkık göbeğim var o kadar.
Resmi de hava olsun diye koymadım.
Zaten sarkık göbekle hava atılmaz ki.

Abi. :D Benim derdim kilo almak değil vermek. :D Protein bazlı besleneceğimi biliyorum, bunların hangi gıdalarda olduğunuda merak etme. Bu ikiliden zarar gören hiç görmedim onu merak ettim sadece. CLa dediğimiş şey bir tür vücutta da bulunan asit.

Ömer onlar doğal besinler değil. Ayrıca vucut yapmıyacaksan önermem. Günlük aldığın etten, sütten, balıktan aldığın aminoasit protein vs vs yeterli senin için. Yoksa adam malını satmak için bebeğe bile önerir bunları.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı