Böcek korkusu

Crablee

Hectopat
Ya gerçekten belki hayatınızda görebileceğiniz en ağır vakayım. Küçüğünden büyüğe hiç fark etmiyor. Görünce çıldırıyorum. Odaya giremiyorum. Ayakta dikilip, habire ellerimle vücudumu temizliyorum. Bu korkumu nasıl yenebilirim? Cam açamıyorum. Yeşil alanda kalamıyorum. Bahçede bile duramıyorum. Yani görebileceğiniz en küçük böcekten bile dehşet iğreniyorum. Allah aşkına yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya gerçekten belki hayatınızda görebileceğiniz en ağır vakayım. Küçüğünden büyüğe hiç fark etmiyor. Görünce çıldırıyorum. Odaya giremiyorum. Ayakta dikilip, habire ellerimle vücudumu temizliyorum. Bu korkumu nasıl yenebilirim? Cam açamıyorum. Yeşil alanda kalamıyorum. Bahçede bile duramıyorum. Yani görebileceğiniz en küçük böcekten bile dehşet iğreniyorum. Allah aşkına yardım edin.

Çin'li birisinden yardım al.

Allah şifa versin.

Ben küçük böceklerden iğrenmeyi aşağıdakini öğrenince bıraktım.

İncirlerin içinde ortalama 150 çekirdek bulunur. Her incir çekirdeğinin içinde ortalama 3 tane odacık bulunur. Bu odacıklarda incir sinekleri yaşar. İncir sinekleri yaklaşık 1mm boyutundadır. İncir olgunlaşana kadar içinde ölmüş olurlar. İncir sineklerinden her incirin içinde ortalama 300 tane bulunur. Her incir yediğinizde yersiniz fakat tat verecek kadar büyük oranda değillerdir. İncir çekirdeğini bile doldurmazlar.

🤣
Söylediğin kadar ciddi ise bizim yardımımızdan fazlasına ihtiyacın var. Uzman kişiler ile görüşmelisin.

Sırf böyle konularda doktora git diyerek 5000 mesaj kasmışsın dostum. Ne zaman baksam böyle bir konuda doktora git diyorsun. Doğru söylüyorsun ve kolayca Gigapat oluyorsun. Harika yahu. Adam çözmüş :rofl:

Ne diyeyim. Gördüğünde üstüne atla mı diyeyim? Benim burada kaç hesabım kapatıldı haberin var mı? Gerçek mesaj sayımın 12-13 bin olması gerektiğini biliyor musun?
Konu dışı bölümünde 900 mesajım var. Hadi dediğin gibi hepsi boş olsun ki %80'i öyledir gerçekten. Geri kalan mesajlara ne diyeceksin?

Ne diyeyim. Gördüğünde üstüne atla mı diyeyim? Benim burada kaç hesabım kapatıldı haberin var mı? Gerçek mesaj sayımın 12-13 bin olması gerektiğini biliyor musun?
Konu dışı bölümünde 900 mesajım var. Hadi dediğin gibi hepsi boş olsun ki %80'i öyledir gerçekten. Geri kalan mesajlara ne diyeceksin?

Şaka yapıyordum yahu. Benim bile kaç hesa öhö öhö neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı