Boşa mı gitti algısı

Ahmet 292929

Decapat
Daha fazla  
Her gün düzenli spor duzenli beslenme yapıyorum 15 gün oldu naturelim tabii ki 1 ayda kaslanmayi beklemiyorum saçma olur yani. Tek istediğim şu 1 ayın sonunda lan ben bu sporu yaptım bak en azından vücudum daha estetik duruyor daha dik duruyorum eski çirkin görüntüm azaldı gibi bazı şeyleri görebilir miyim gözümle?

Her gün düzenli spor duzenli beslenme yapıyorum 15 gün oldu naturelim tabii ki 1 ayda kaslanmayi beklemiyorum saçma olur yani. Tek istediğim şu 1 ayın sonunda lan ben bu sporu yaptım bak en azından vücudum daha estetik duruyor daha dik duruyorum eski çirkin görüntüm azaldı gibi bazı şeyleri görebilir miyim gözümle?

1 ayda göremezsin ama 3. ayın sonunda biraz farklar görmeye başlarsın.

Karın kaslarının belli olması vücut yapmak değildir. Belli olması dediğinde çok keskin belirginlikler değil gözle dikkatli görebileceğin belirginliklerdir

Karın kaslarının belli olması vücut yapmak değildir. Belli olması dediğinde çok keskin belirginlikler değil gözle dikkatli görebileceğin belirginliklerdir.
Ben bir işte sonuç görünce daha çok motive oluyorum. O 3 ayın 2 ayın sonunda karnımda ufak bir karın kası bile görmek beni aşırı motive eder o manada sordum.

Geri
Yukarı