Boss Bilişim güvenilir mi?

Bugün itibariyle Boss Bilişim'den ARCTIC Freezer 34 eSports DUO İşlemci Soğutucu siparişi verdim. Tahimin Teslim Süresi 1 Gün yazıyor. Gelişme oldukça editleyeceğim.
Teslimat Tarihi Süresi 1 Gün yazanlar stokta olanlar, diye belirtmiştim (Araştırma yaptığım zaman, firmadan bu yönde bilgi aldım. Siz yine de sipariş etmeden önce ürünün stokta olup olmadığını teyit ettiriniz).
Stokta ise ürün elinize ulaşır.

Teslimat tarihi süresi 1 gün yazanlar stokta olanlar, diye belirtmiştim (araştırma yaptığım zaman, firmadan bu yönde bilgi aldım. Siz yine de sipariş etmeden önce ürünün stokta olup olmadığını teyit ettiriniz).
Stokta ise ürün elinize ulaşır.

Siz ürün aldiniz ve 1 günde elinize ulaştımi bu kadar emin konuştuğunuza göre sormak istedim.

Bugün itibariyle Boss Bilişim'den ARCTIC Freezer 34 eSports DUO İşlemci Soğutucu siparişi verdim. Tahimin Teslim Süresi 1 Gün yazıyor. Gelişme oldukça editleyeceğim.

Evet beyler, ürünü 10.05.2021 tarihinde sipariş vermiştim. 11.05.2021'de kargoya verildi. Bugün de elime ulaştı. Kargo ücreti ile beraber toplam 397,63 TL'ye gelmiş oldu.

Dosya Ekleri

• photo5827954185117742701.jpg
    photo5827954185117742701.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 612
Son düzenleme:
Siz ürün aldiniz ve 1 günde elinize ulaştımi bu kadar emin konuştuğunuza göre sormak istedim.
Elbette, daha önce de (Firma hakkında) ufak bir araştırma yapmıştım, konuda mevcut.
Evet beyler, ürünü 10.05.2021 tarihinde sipariş vermiştim. 11.05.2021'de kargoya verildi. Bugün de elime ulaştı. Kargo ücreti ile beraber toplam 397,63 TL'ye gelmiş oldu.
Hayırlı olsun, şaşırmadım :D
Forumda hesabınız yeni, satın alacak kişiler için kaygılandırıcı olacaktır ama bende alışveriş yaptığım için, kötülük sezmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı