Boss Bilişim Güvenli Midir?

Son 1 aydır teknolojik ürün araştırırken önüme Boss Bilişim diye bir site çıkıyor gerçekten kasadan direksiyon setine kadar stoklarında var bir de sattıkları şeyler kalitesiz değil marka ama çok ucuza neredeyse 400-500 TL fark ile satıyorlar bende bunu görünce güvenli mi? Sorusuna takılıyorum aranızdan alışveriş yapan ya da siteyi bilen biri varsa güvenmi olup olmadığını söylerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 1 aydır teknolojik ürün araştırırken önüme Boss Bilişim diye bir site çıkıyor gerçekten kasadan direksiyon setine kadar stoklarında var bir de sattıkları şeyler kalitesiz değil marka ama çok ucuza neredeyse 400-500 TL fark ile satıyorlar bende bunu görünce güvenli mi? Sorusuna takılıyorum aranızdan alışveriş yapan ya da siteyi bilen biri varsa güvenmi olup olmadığını söylerse sevinirim.
Sizce güvenilir mi bi bakın bakalım 😂 Çok daha mantıklı birsürü site varken burdan alışveriş yapanda ne bilm..

NanoKatolog mantığı ile çalışıyorlarmış. Yani aldığın ürünleri yurtdışınden tedarik ediyorlar. NanoKatolog şikayetlerini biliyorsunuzdur zaten oraya girmiyorum :)
Gelmesi 20-30 gün sürebilir daha da kötüsü aylarca hiç gelmeyebilir. Ben olsan güvenmezdim.

Dostum, ürünleri yurt dışından tedarik ediyorlar. Bekleme süren en iyi ihtimal 2-6 hafta :) . Sence alınır mı? Kaldı ki getirttikleri ürünlerin burada garantisi olmayacak. Yani senin yurt dışından bir parça almanla farkı yok. Yalnızca uluslararası garantili ürünleri tercih edip alabilirsin. Onun için de Amazon tarzı bilindik sitelerden kendin alışveriş yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı