Çözüldü Boss Bilişim güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görk

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen-Gitarcı
Arctic Freezer 34 eSports DUO (Kırmızı) – Tower CPU Cooler with BioniX P-Series Fans in Push-Pull-Configuration Processor Cooler 12 cm LGA 1150 (Soket H3),LGA 1151 (Soket H4),LGA 1155 (Soket H2),LGA 1156 (Soket H),LGA 2011... 200 RPM 2100 RPM

Bu ürün için mailleştik kendileriyle ve:

[CODE title="Mail"]Merhaba,

Ürün stoklarımızda mevcuttur. Teslim süresi 1 gündür.

Tüm ürünlerin 24 ay garantisi mevcuttur.

Faturanız ve garanti belgeniz ürünle birlikte teslim edilmektedir.

Bu süreçte sorularınız için [email protected] adresinden bize yazabilir veya 0216 336 41 00 numaralı müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Saygılar.[/CODE]

Bu cevabı verdiler. Sizce güvenip alayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani, neye göre haketmiyor? Çift fanlı, bütün testlerde çok iyi sonuçları var. RGB'si yok diye mi?:)
Performansı hocam, neyden dolayı olacak? SE 234'ü emin olun RGB olduğu için falan önermiyorum, zaten aşırı şık RGB'leri yok bence.

Zamanında ülkemizde fiyat bakımından rakipsizdi ve öneriyorduk, şu an alternatifler çoğaldı ve bu ürünün fiyatı çok yükseldi.

Performansı hocam, neden dolayı olacak? SE 234'ü emin olun RGB olduğu için falan önermiyorum, zaten aşırı şık RGB'leri yok bence.

Zamanında ülkemizde fiyat bakımından rakipsizdi ve öneriyorduk, şu an alternatifler çoğaldı ve bu ürünün fiyatı çok yükseldi.

Anladım. Ben araştırmalarım sonucu esport 34 Duo'yu tercih ettim. Buradaki fiyat da bayağı düşük olunca şansımı deneyip aldım. Bakallım sonuç ne olacak. Şans dileyin:)

Yeni konular

Geri
Yukarı